Hlavní stránka  >  Mercedes-Benz Mercedes-Benz Select toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Select toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Select toaletní voda pro muže 100 ml Tester
Kód:
1804471
EAN:
3595471082015
Hmotnost:
0.480
Výrobce:
Mercedes-Benz
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Dřevitě chyprová vůně uvedena na trh v roce 2018 

vůně je velmi moderní, elegantní.

Design láhve je velmi elegantní, silné sklo ve tvaru čtverce se zaoblenými rohy. Míchání přímých linií se smyslností křivek. Hlava a čepice jsou nakloněny a vypadají velmi pevně. Barva je velmi elegantní, duo černá a šedá. Nahoře je oko, hvězda v 3D Mercedes-Benz. Na spodní části láhve je název ve stříbrných písmenech. 

Černý rybíz je nádherná a zajímavá složka této vůně
každá složka má v kompozici hluboký záměr a svou roli. Každou surovinu v tomto Parfému můžete cítit, protože nejsou zastíněny velkým množstvím klíčových materiálů. V případě této vůně je to Černý rybíz. Můžete zde cítit šťavnatost bobulí a mnohem více. Můžete cítit květinové a zelené poznámky. vůně může být zemitá, sladká, nebo ne. 

Černý rybíz se nikdy nepoužíval v pánských vůních, ale je to docela zajímavé, přináší čerstvost a šumění. Takřka předávkovaný Černý rybíz má dotek bergamonu a přichází smíchaný s mátou, která vdechuje vůni čerstvost a dokonce chlad. Je to úžasné otevření, velmi povznášející s velkou odvahou a charakterem, aniž by se někdy zveličovalo.
Chcete-li aby byla vůně trochu modernější, je tu pomlčka Jablek a tím je vůně více vodní stále trochu sladká, ale velmi krásná pro muže.  
Vše dohromady je uzavřeno ve velkém množstvím Ambroxanu - návykové, Jantarové, dřevěné molekuly. Je to něco, co je symbolem současné Parfumerie. Dává Parfému přítomnost, dlouhověkost a houževnatost. Ve vůni je taky průsvitný, smyslný Pižma, který je pouze doplněk, nemůžete ho cítit, ale je uvnitř složení.  

Vůni vytvořil Oliver Gresp.

Složení vůně:
Hlava: Bergamot, Černý rybíz 
Srdce: Máta, zelené Jablko 
Základ: Ambroxan, Pižmo, Pačuli 

Mercedes-Benz Select toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Parametry
VýrobceINCC Group
Balení1
UrčeníPro muže
Typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ