cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Paramo

Paramo – Tradiční český výrobce maziv, olejů a asfaltových produktů 🛢️
Paramo, a.s. je zavedená česká společnost z Pardubic, specializující se na výrobu mazacích a procesních olejů, asfaltových směsí a dalších produktů na bázi ropy. Dnes je plně integrována do skupiny Unipetrol a je součástí silné petrochemické skupiny PKN Orlen 🌍.

Více než 130 let tradice a kvality
Historie společnosti sahá až do roku 1889, kdy David Fanto založil pardubickou rafinerii. Od té doby se Paramo vyvinulo v důležitého hráče na trhu s oleji, parafíny a asfaltovými produkty.

Klíčové milníky:

  • 1994 – přechod na akciovou společnost
  • 2000 – začlenění do skupiny Unipetrol
  • 2003 – fúze s firmou Koramo Kolín
  • 2009 – Unipetrol se stává 100% vlastníkem

Hlavní sortiment:

  • Mazací a motorové oleje
  • Průmyslové tuky a procesní kapaliny
  • Asfaltové emulze a izolační směsi
  • Výrobky pro automobilový a strojírenský průmysl ⚙️

Paramo provozuje také dceřinou společnost Mogul Slovakia, která zajišťuje prodej olejů a maziv na slovenském trhu.

Důraz na kvalitu a ekologii
Výroba v Paramu probíhá s využitím pokročilých technologií a nízkosirných meziproduktů. Společnost klade důraz na udržitelnost, bezpečnost a kvalitu, v souladu s evropskými normami.

🎯 Paramo – Spolehlivý partner pro průmysl, dopravu i každodenní provoz.


Výrobce: Paramo, a.s., Pardubice, Přerovská 560, 530 06, CZ, paramo@paramo.cz
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Kód: 2502701
Kód dod.: 301034
EAN: 8595050311708
 
969 Kč
1 039 Kč
96.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K povrchové úpravě GUMOASFALTů, LUTEXů a střešních pasů. Jedná se o barevný nátěr izolačních vrstev. Nedoporučuje se aplikovat na místa, kde se trvale drží kaluže vody.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
659 Kč
660 Kč
188.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 12 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 12 kg
Kód: 2502729
Kód dod.: 303404
EAN: 8595050312880
 
2 769 Kč
2 770 Kč
230.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vrchní nátěry asfaltových i plechových střech a pro venkovní ocelové konstrukce již ošetřené asfaltovými nátěry (aspoň penetrace) - nádrže, plechové střechy, drátěné ploty.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
1 019 Kč
1 020 Kč
113.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 10 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 10 kg
Kód: 2502699
Kód dod.: 301023
EAN: 8595050311661
 
729 Kč
785 Kč
72.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Paramo
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Kód: 2502704
Kód dod.: 301127
EAN: 8595050311609
 
1 119 Kč
1 120 Kč
116.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K renovacím zestárlých nebo poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb, případně i v kombinaci s výztužnými vložkami. Používá se při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10°.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
1 039 Kč
1 040 Kč
115.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použití: k obnovovacím nátěrům asfaltových i eternitových krytin, betonových a cementoosinkových rour, drátěných plotů apod. Dále k izolačním nátěrům materiálů z šedé litiny, k základním nátěrům kanalizačních trub, pro pokrývačské a izolatérské práce
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 5 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 5 kg
Kód: 2502700
Kód dod.: 301031
EAN: 8595050311692
 
549 Kč
589 Kč
109.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K povrchové úpravě GUMOASFALTů, LUTEXů a střešních pasů. Jedná se o barevný nátěr izolačních vrstev. Nedoporučuje se aplikovat na místa, kde se trvale drží kaluže vody.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Kód: 2503109
Kód dod.: 303402
EAN: 8595050313184
 
1 039 Kč
1 040 Kč
273.42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vrchní nátěry asfaltových i plechových střech a pro venkovní ocelové konstrukce již ošetřené asfaltovými nátěry (aspoň penetrace) - nádrže, plechové střechy, drátěné ploty.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
AKCE
-9%Sleva
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 5 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 5 kg
Kód: 2502698
Kód dod.: 301021
EAN: 8595050311654
 
409 Kč
449 Kč
81.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.