NEJLEVNĚJŠÍ DOPRAVA - již od 49 Kč!!
Hlavní stránka  >  Značka -  Party
Nabízíme pouze zboží skladem

Party

Party
Party sortiment a dekorace pro působivé oslavy a pro-fesionální catering (gastronomii). Zároveň jako označení pro maloobchodní balení.

Wimex s.r.o. je centrálou mezinárodní skupiny Wimex.

Společnost Wimex byla založena před více jak 20 lety v České republice. Centrální sklad v Náchodě byl postupně vybudován až na dnešní celkovou skladovou plochu 30 000 m2. Díky vlastním distribučním pobočkám na Slovensku v Rakousku a Německu pečuje o velkoobchody v těchto zemích napřímo. Distribuce zboží v dalších zemích se uskutečňuje prostřednictvím smluvních partnerů s významným zaměřením na východní Evropu.

Skupina Wimex group importuje, vyrábí a distribuuje od roku 1993 široký sortiment jednorázových obalů a hygienických (sanitárních) výrobků, především pro oblast gastronomie, potravinářských oborů a konečných spotřebitelů.

Sídlo skupiny a centrálního skladu se nachází v České republice. Oblast odbytu je střední Evropa, s důrazem na východ. Zejména Česká a Slovenská republika má v některých druzích sortimentu prvenství na trhu.

Zboží je distribuováno pod registrovanou vlastní značkou Gastro, Party, Hyg.Soft, Hyg.San a Win.Pack. Tyto značky garantují vynikající vztah ceny a kvality, a tím získávají u spotřebitelů stále více na oblibě.

Díky dlouholetým zkušenostem z trhu znají poptávku a rozšiřuje sortiment průběžně na základě nových trendů.  Jejich tým se nebrání ani individuálním požadavkům zákazníků a je připraven jim vyhovět.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ