Hlavní stránka  >  Payot L Authentique regenerační zlatá péče pro posílení přirozené regenerační schopnosti a odhalení krásy v jakémkoliv věku 50ml + Zlatý masážní váleček, relaxační zlatá péče limitovaná edice dárkový set 2020

Payot L Authentique regenerační zlatá péče pro posílení přirozené regenerační schopnosti a odhalení krásy v jakémkoliv věku 50ml + Zlatý masážní váleček, relaxační zlatá péče limitovaná edice dárkový set 2020

Produkt již nelze zakoupit
Payot L Authentique regenerační zlatá péče pro posílení přirozené regenerační schopnosti a odhalení krásy v jakémkoliv věku 50ml + Zlatý masážní váleček, relaxační zlatá péče limitovaná edice dárkový set 2020
Kód:
2009065
EAN:
3390150578915
Hmotnost:
0.400
Výrobce:
Payot Paris
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Jasná, zářivá, nádherně vypadající pleť je klíčem ke kráse každé ženy v jakémkoliv věku a dává všem na vědomí, že se právě těší nejlepším zdravím. Nádherná pleť v jakémkoliv věku zároveň znamená, že jsme spokojené samy se sebou, cítíme se krásně a věříme si.

Kvality pokožky, o které všichni sníme, můžeme dosáhnout tehdy, když všechny její biologické funkce související s obnovou energie pleťových buněk pracují v dokonalé harmonii. Během nějaké doby, a také vlivem okolního prostředí a našeho stylu života, se může vitalita pokožky snižovat a měnit svůj vzhled.

Payot nyní představuje svou mimořádnou péči o pleť obličeje inspirovanou odkazem Dr. Nadii Payot, která byla fascinována bylinářstvím a gemológií. Její mimořádná senzorialita s ní vytváří výjimečný kosmetický zážitek. Je prezentována v ikonické dóze charakteristické pro značku od 20. let minulého století. 

V jádru složení: 
Síla rostlin a minerálů podpořená vědou.
Pro toto výjimečné složení Payot zvolil vzácné a čisté aktivní látky, které byly vybrány pro své mimořádné účinky na pleť a pro jejich původ.

JAS pleťi dodávají Mikročástečky 24-karátového zlata.
Tento vzácný prvek odolává času a nikdy nezrezne. V kosmetice bylo používáno od nepaměti a bylo jedním z nejoblíbenějších látek Kleopatry & Diane de Poitier, pro zachování jejich mladistvého vzhledu. Posiluje buněčnou obranyschopnost a zanechává pokožku odolnější k vnějším agresím. Neobsahuje žádné Alergeny a pochází z ekologicky odpovědných a obnovitelných zdrojů.

DLOUVĚKOST
Kmenové buňky Mydlice nízké.
Tato chráněná Rostlina přežila poslední dobu ledovou v Alpách. Vyvinula si mimořádný branný a regenerační mechanismu, který jí dopomohl se adaptovat v tak extrémním prostředí. V našem přípravku jsou použity její Kmenové buňky, které obsahují veškeré potřebné látky a působí jako katalyzátor pro naše vlastní Kmenové buňky, které regenerují ostatní.

Postoj Payot: ekologicky odpovědná účinná látka, podpořená značkou kvality, která potvrzuje její udržitelný výběrový proces (extrakční technika vyžadující jen malé množství rostlin, aby byl tento vzácný druh zachován). 

Objevte její mimořádnou a nekonečně sametovou texturu, která nabízí dlouhotrvající komfort a nesrovnatelný pocit krásy.
Tato péče je vhodná pro ženy v jakémkoliv věku a všechny typy pleti.

Extrakt Mydlice nízké (SAPONARIA PUMILA)
Tato Rostlina propůjčuje kožním buňkám svou schopnost přežití. Přispívá k ochraně vlastních Kmenových buněk pokožky a revitalizuje je. 
Tato Rostlina přežila poslední dobu ledovou tak, že se ukryla na vrcholy skalnatých výběžků vystupujících z ledu. Vyvinula si vynikající ochranné mechanismy, aby se přizpůsobila svému velmi nepřátelskému prostředí.
V L'Authentique tato složka pochází z ekologicky zodpovědných a obnovitelných zdrojů. 100% čistá Rostlina. Bez pesticidů. 

Extrakt ŽenšenU (BIO)
Rostlina bohatá na vitamíny B & C a minerály (Hořčík a Vápník) obnovuje energii buněk, aby chránila a zachovala jejich vitalitu.
Tato Rostlina, známá po tisíce let v čínské medicíně, je mimořádně bohatá na vitamíny (B & C) a minerály (Hořčík a Vápník), které jsou nezbytné pro zdravou pokožku. Nabíjí energetické hladiny buněk pro ochranu a zachovávání jejich vitality.

RYZÍ Zlato 24 KARÁTOVÉ
Ryzí Zlato je silný Antioxidant, který posiluje pokožku, aby byla odolnější vůči vnějším agresím. Zlepšuje reflexivní vlastnosti pokožky, aby nabyla zpět svůj přirozený jas. 
Ryzí 24-karátové Zlato, ve svém přirozeném stavu, ve kterém nevytváří žádné slitiny s jinými kovy. Nezrezne, odolává a nikdy nezanechává skvrny. Zlato bylo používáno v kosmetice od nepaměti a bylo jedním z nejoblíbenějších látek Kleopatry & Diane de Poitier, pro zachování jejich mladistvého vzhledu. Od roku 1930 bylo v oligoterapii předepisováno pro posílení přirozené obranyschopnosti organismu. V L'Authentique je Zlato čistou aktivní složkou v podobě mikročástic. Neobsahuje žádné Alergeny. Pochází z ekologicky zodpovědných a obnovitelných zdrojů

RETIKULOVANÁ & ZAPOUZDŘENÁ Kyselina Hyaluronová (PATENTOVÁNO)
Zvyšuje zásoby přirozeného vodního rezervoáru pokožky, načechrává pleť a udržuje ji hydratovanou. 

ZAPOUZDŘENÁ & RETIKULOVANÁ Kyselina Hyaluronová (Patentováno)
Zapouzdřená a retikulovaná Kyselina Hyaluronová se využívá pro její objem zvětšující a hydratační účinky na pleť. Tato technologie působí hloubkově. 

Výsledky buněčné regenerace zaznamenané po 9 dnech:
- pleť je regenerovaná 87%
- zlepšení kvality pleti 91%
- pleť je krásnější 87% *
- Textura je mimořádná 87%

Test spokojenosti byl vykonán na 23 dobrovolnících. Aplikace dvakrát denně po dobu 28 dní. % z dobrovolníků zaznamenalo účinek. Ex vivo studie vykonávané na kožních explantátech.

Parametry
VýrobceLaboratories Dr. N. G. Payot, France
UrčeníVšechny typy
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ