
Bohatý bezoplachový zjemňující kondicionér ve spreji pro normální až silné suché vlasy se sklonem ke třepení. Lehká konzistence vlasy nezatěžuje, usnadňuje rozčesávání, zabraňuje třepení konečků a dodává ochranu proti krepatění a nežádoucímu statickému poletování vlasů. Dodává zdravý vzhled a zářivý lesk. Obsahuje výtažek ze semen opuncie (Barbary Fig) - zázračný omlazující elixír, který je v pleťové kosmetice používán také proti vráskám.
| Určení: | Všechny typy vlasů |
Nastříkejte od středních délek po konečky vlhkých vlasů a pročešte. Neoplachuje se! Je vhodný pro každodenní použití.
Obsahuje extrakt z hrušky, který vlasům dodává oslnivý lesk, pružnost a intenzivně pečuje o poškozenou strukturu suchých a lámavých vlasů.
Mezi klíčové složky patří také olej z opuncie, který je velmi výživný. Je bohatý na mastné kyseliny a vitamíny. Chrání vlasy před volnými radikály a dodává vlasům hydrataci. Vzorec obsahuje také mikro keratiny, které pronikají hluboko dovnitř vlasů, kde jej opravují. Vlas je značne posílen, je odolnější a je stimulován ke zdravému růstu.



