Hlavní stránka  >  Značka -  Spagyria - Alchymie zdraví
Nabízíme pouze zboží skladem

Bylinné přípravky v kapslích jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoří ČR. Schémata certifikace výrobků vám umožní prokázat, že výrobky odpovídají klíčovým indikátorům kvality.

GMP-certifikát Správné výrobní praxe Certifikát amerického Ministerstva zemědělství
GMP-certifikát Správné výrobní praxeGMP (Správná výrobní praxe) poskytuje nezávislou certifikaci a ověření, že jsou dodržovány základní předpoklady GMP, které jsou nezbytné pro účinný program bezpečnosti potravin. Certifikát amerického Ministerstva zemědělstvíCertifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě. Přípravky jsou prodávány v USA.

 

ISO 9001 : 2000 HACCP- certifikát dle analýzy a kritických bodů rizika
ISO 9001 : 2000ISO Certification je známý a pro důvěryhodnost a kvalitu produktů nezbytným certifikátem. ISO standardy zabezpečují kvalitu, bezpečnost, účinnost s ohledem na ekologii. HACCP- certifikát dle analýzy a kritických bodů rizikaOrganizace, které tímto hodnocením úspěšně projdou, získají jak vysoce uznávaný certifikát HACCP, tak registraci, která dá spotřebitelům, maloobchodníkům a oficiálním orgánům na vědomí, že mohou mít oprávněnou důvěru ve způsob, kterým daná organizace řídí bezpečnost potravin a jejich hygienu.
Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ