Řada štětců Spokar Akryl je určena pro natírání vodou ředitelnými barvami. Vlákna se směsí štěpených syntetických vláken (PES) a štětin. Plastové držadlo.Více
Řada štětců Spokar Akryl je určena pro natírání vodou ředitelnými barvami. Vlákna se směsí štěpených syntetických vláken (PES) a štětin. Plastové držadlo.
Polyamid tkaný metodou tzv. “nekonečného vlákna”. Pro malířské barvy vyšší nebo střední hustoty. Vhodný také pro lakování barvami a laky střední a nízké hustoty. Velmi dlouhá životnost.
Řada štětců Spokar Akryl je určena pro natírání vodou ředitelnými barvami. Vlákna se směsí štěpených syntetických vláken (PES) a štětin. Plastové držadlo.
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Moltopren je určen pro méně náročné lakýrnické práce, pro vodou ředitelné nátěrové hmoty, s omezenou životností lze použít i pro syntetické barvy a laky.
Štětec osazený syntetickými vlákny s velmi jemně chemicky zašpičatělými konci. Určeny pro nanášení vodou ředitelných nátěrových hmot střední a vyšší hustoty.
100% přírodní štětina, vhodný pro všechny druhy nátěrových hmot nízké a střední hustoty. Natěračský plochý štětec s dřevěným nelakovaným držadlem a čistými štětinami.