Doprava PPL - výdejní místa 39 Kč
Hlavní stránka  >  Stella McCartney Pop parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Stella McCartney Pop parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Stella McCartney Pop parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester
Kód:
101060
EAN:
730870171660
Hmotnost:
0.500
Výrobce:
Stella McCartney
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově - dřevitě - Pižmová vůně uvedena na trh v roce 2016.

Módní návrhářka Stella McCartney, dcera Paula a Lindy McCartney, představuje její vůni třetího pilíře s názvem Pop, zaměřené na generaci Millenials.

Oslava individuality, autentičnosti a dobrodružství přichází toto léto s novou vůní Stella McCartney - Pop. V jednu chvíli výrazná i troufalá, Pop je vůně nové generace, která se právě rozvíjí a brzy se prosadí.

Podle Stelly McCartney by vůně a kosmetika měly vyzdvihovat jedinečnost každé ženy, její vnitřní krásu, neměli by ji narušovat nebo potlačovat. Pop je oslavou nového postoje ke kráse a luxusu přesahujícího běžné hranice. Pokrokovost této vůně je zakořeněna v její autentičnosti a individualitě. Je osvobozením od konvenčních forem určených pro každého.

Pop je zářivá, moderní a troufalá. 

Flakón je inspirovaný výrazným, a přitom vyváženým charakterem vůně, design flakonu se spojuje s uzávěrem do překvapivé kombinace minimalistických tvarů. Hladký skleněný flakón odráží obrat v tradici formou obrácené verze designu originální vůně Stella. Uzávěr, inspirovaný příznačným medailonem Stella McCartney, působí nepřehlédnutelně díky výraznému kovovolesklému odstínu růžové. Inovační integrovaný rozprašovač ve vrchní části uzávěru je funkční, a zároveň dodává designu nádech hravosti.

Pop je více o nastavení mysli jako o individuální ženě. To se odráží i v kampani a videu zachycujících uvolněnost mladé ženy, která vůni nosí. Oslava přátelství a dělání věcí po svém je v kampani ztělesněná čtveřicí talentovaných mladých žen. Jsou to: hudebnice Grimes (Claire Boucher), herečka Amandla Stenberg, aktivistka za práva zvířat Kenya Kinski Jones a začínající umělkyně "Lola" Leon. Každá z nich je silná, ale spolu jsou ještě silnější. Tyto dívky reprezentují novou generaci odhodlaných žen a ztělesňují moderní, svobodný postoj ke kráse.

Reklamní kampaň i video byly natáčeny na poušti v Kalifornii a sledovali čtveřici Pop múz během jejich výletu - to jak si užívali svobodu, vykašlali se na opatrnost a oddali se dobrodružství. A to se netýká jen jejich dobrodružné cesty, kterou pořídili - tyto dívky jsou na prahu velkých věcí, jsou připraveny oddat se světu a stát se takovými, jaké chtějí být: tyto dívky se zanedlouho prosadí. Každá z nich je pevně usazena za volantem vlastního života. Jsou odhodlány, bezprostřední a otevřené, a krom toho posíleno tím, že jsou spolu.

Parametry
VýrobceLoreal Group
DruhParfémovaná voda
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ