Hlavní stránka  >  Stella McCartney Stella Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Stella McCartney Stella Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Stella McCartney Stella Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
Kód:
100712
EAN:
1000712
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Stella McCartney
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2014

Stella: originální parfémovaná voda Stella McCartney v moderním designu
Originální vůní Stella slaví Stella McCartney ženu současnosti: ženskou, přirozeně sebevědomou a moderní. Ženu, která žije a tvoří v duchu hodnot této značky. Stella McCartney tvoří a rozvíjí své kolekce, každou sezónu je představuje v nových podobách avšak věrné základu značky. První vůně módního domu je inspirována přetrvávající vizí tvůrkyně. Nezaměnitelně ženská vůně růží s doplňujícím kontrastem mužných ambrových tónů se nyní představuje v novém, oslnivém a svěžím designu.

Když jsme vytvářeli vůni Stella, vytvářeli jsme ji tak, aby byla věrná značce, aby byla přirozeným rozšířením toho, co značka zastávala v minulosti a co zastává dodnes. Stella je pevnou součástí našeho příběhu a nyní působí současně díky novému designu. Říká Stella McCartney.

Působivá kampaň zobrazuje ikonické rysy holandské modelky Lary Stone v smyslných podobách. Na jednom vizuálu Lara Stone drží flakon parfémované vody v svých podmanivých rtech, druhý vizuál je přirozeným portrétem. Třetí obraz odhaluje smyslné křivky Lary Stone diskrétní překryté flakónem Stella. Fotografie podtrhují výrazný, a přitom ženský charakter designu Stelly McCartney.
Stella je oslavou žen a Lara je jejich skvělým ztělesněním. Dodává myšlenkám v pozadí vůně život, přičemž sama je moderní ženou, přátelskou a smyslnou zároveň. Dodává Stella McCartney.

Směs klasického a moderního je vyjádřena ve švestkovém vnějším obalu pokrytém hravým motivem zlatých teček. Tmavě fialový odstín vnějšího balení je perfektně sladěný s barvou flakónu, který dotváří zářivý zlatý límec. Sofistikovaný a moderní design znázorňuje ideologii značky. Vnější balení odhaluje originální design flakonu navržen Stellou McCartney a inspirovaný ametystem, který vyzařuje fialové odlesky v různých tónech.

Debutová vůně značky Stella McCartney je poctou anglické růži, působivému symbolu domova módní návrhářky a klasickému symbolu ženskosti. Perfektní kontrast ženské růže a mužné ambry vytváří horký efekt vůně, přičemž odráží rozmanité stránky ženy. Moderní, krásná a smyslná, kompozice parfémované vody je příjemná a trvanlivá, charakteristická jedinečnými tóny hlavy, srdce i základu.
Něžné tóny růže rozvíjejí vůni lehce vyváženou mandarinkovou esencí a lehkostí pivoňky. Intenzitu a trvanlivost úvodních tónů podtrhuje srdce sestavené z čisté růže, jako vyjádření absolutní ženskosti. Tóny základu poskytují vůni výrazně smyslný charakter. Rezonuje v nich akord růží a mužná ambra, obohacující tradiční květinový dojem do výrazné a smyslné podoby.

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum a tělové mléko 200 ml.

Složení vůně:
Hlava: mandarinka, pivoňka
Srdce: růže
Základ: ambra

Stella McCartney Stella Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Parametry
VýrobceL'oréal Group
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ