cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Velvana

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie s certifikátem kvality podle normy ISO 9001 a systémem environmentálního řízení ISO 14001. Založena byla v roce 1958 jako pobočný závod k.p. Spolany Neratovice.


Výrobce: Velvana, a.s., Škaloudova 525,
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Velvana
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Kód: 2503671
Kód dod.: 480001
EAN: 18591522312560
 
142 Kč
143 Kč
284Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lešticí a konzervační přípravek s tvrdým voskem ošetřuje a dlouhodobě chrání karosérie motorových vozidel.
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 5 l
Velvana
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 5 l
Kód: 2504326
Kód dod.: 477111
EAN: 8591522310712
 
419 Kč
83.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny typy systémů pro chlazení, vytápění a klimatizace různých budov, objektů i chat.
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 25 l
Velvana
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 25 l
Kód: 2504327
Kód dod.: 477114
EAN: 8591522310729
 
2 075 Kč
83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny typy systémů pro chlazení, vytápění a klimatizace různých budov, objektů i chat.
AKCE
-2%Sleva
Velvana Syntol HD 265 brzdová kapalina 500 ml
Velvana
Velvana Syntol HD 265 brzdová kapalina 500 ml
Kód: 2502860
Kód dod.: 483317
EAN: 8591522317049
 
103 Kč
105 Kč
206Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejmodernější brzdová kapalina se používá pro všechny druhy kotoučových a bubnových brzd. Má výborné mazací schopnosti a stabilní fyzikální a chemické vlastnosti.
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 5 kg
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 5 kg
Kód: 2503377
Kód dod.: 480432
EAN: 8595026310469
 
839 Kč
167.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá pro strojní i ruční mytí šasi, motorů, karoserií motorových vozidel, plachet nákladních aut, čištění garážových prostor a dlažeb.
AKCE
-15%Sleva
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
145 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Velvana Clarin utěrka proti zamlžení oken 34 × 31 cm
Velvana
Velvana Clarin utěrka proti zamlžení oken 34 × 31 cm
Kód: 2506970
Kód dod.: 484460
EAN: 8591522318909
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrka Clarin se používá k ochraně všech druhů skel před zamlžením. Použitím této utěrky na orosené sklo se vlivem vlhkosti uvolní aktivní látka, která zde vytvoří ochranný film, chránící před dalším zamlžením.
-1%Sleva
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
185 Kč
186 Kč
246.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro strojní i ruční mytí šasi, motorů, karoserií motorových vozidel, plachet nákladních aut, čištění garážových prostor a dlažeb.
AKCE
-5%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
90 Kč
94.90 Kč
30Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
139 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.