PPL - výdejní místa za 39 Kč
Hlavní stránka  >  Yves Saint Laurent Opium parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester

Yves Saint Laurent Opium parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Yves Saint Laurent Opium parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester
Kód:
76452
EAN:
3365440556782
Hmotnost:
0.390
Výrobce:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Vůně byla uvedena na trh v roce 1977.

Vůně, která vzbudila obrovský rozruch nejen díky svému jménu. Opium symbolizuje fascinaci Yves Saint Laurent orientem a jeho jedinečný smysl porozumět skrytým ženským emocím a tajným vášním. Byla vyhodnocena nejlepší vůní roku 1979. Tento slavný parfém byl zařazen do síně slávy v roce 1993. V roce 2009 byla vůně přebalena do nového flakonu.

Tento slavný parfém se stal víceméně synonymem pro výraz „orientální vůně“. Je na trhu od roku 1977 a to, že je mimořádně oblíbený, dokládá fakt, že se v roce 2009 dočkal nové edice a nového designu falkonu, jehož autorem je kreativní ředitel značky YSL.  Tato vůně opravdu není na denní nošení, takže pokud se pro ni rozhodnete, tak ji noste během dlouhých zimních večerů.

Opium není známý jen pro svou vůní orientu, ale tabké skandálem, který vyvolal jeho název. V USA byla dokonce čínskými Američany založena koalice, která požadovala změnu názvu a veřejnou omluvu od Yvese Saint Laurenta za to, že použil pro parfém název drogy, která zničila v Číně mnoho životů. Ale jak to tak bývá, tato iniciativa naopak byla výborným marketingovým nástrojem, neboť jak víme, skandál prodává a Opium se brzy stal nejprodávanějším parfémem.

Parametry
VýrobceLoreal Group
DruhParfémovaná voda
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuOrientální typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ