Hlavní stránka  >  Značka -  ZADOR
Nabízíme pouze zboží skladem

Vše má jedinečný příběh - dokonce i jednoduché mýdlo. Hezizská termální voda nesla tyto magické příběhy po tisíce let. 
Sladké, mystické, kořenité, dřevité, ovocné a květinové vůně, které jsou přidány k mýdlům, také nesou své vlastní pravdivé příběhy. 
Všechno je ručně balené. Vemte si do ruky mýdlo, které může být kořené, osladí a zvedne vášo život, jen tak ucítíte nekonečný příběh ZADOR.

Kopcovitá balatonská vrchovina a hrad ZADOR se nacházejí v srdci Evropy poté, co přežily středověké bouře. Skryté na úpatí hradu najdete Pecsely, kde naše rodinná manufaktura představuje nový trend ve světě přírodních a ručně vyráběných, nádherně balených mýdel spojením tradičních a moderních výrobních technologií. Řada mýdel obsahuje vysoce kvalitní přírodní ingredience. Vzhledem k jedinečnému léčebnému účinku světově proslulé termální vody v Hévízu tyto mýdla vyživují a chrání pokožku nejjemnějším způsobem. Každou kapku si ceníme, jako by to bylo tekuté zlato.

Heviz, největší evropská horká síla, má léčebnou sílu k hydrataci a opravě pokožky a má zázračně vysokým obsah minerálů. Síra, železo, jod, vápník, hořčík a četné další magické minerály se dostanou z hloubky 1000 metrů a dosáhnou konečného cíle v sbírce luxusních mýdel vyrobených unikátní technologií, která se nazývá trojitá. Tyto krásně zabalené mýdla posílí všechny vaše smysly.

Každý kus mýdla ZADOR je balen ručně, a tak se oživi a naplňí se láskou.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ