PPL - výdejní místa za 39 Kč
Hlavní stránka  >  Papír, tvorba  >  Móda  >  Přívěsky, klíčenky  >  Albi Voodoo přívěsek Rocker 8 x 4 cm
Vyprodáno

Albi Voodoo přívěsek Rocker 8 x 4 cm

ochránci a talismany pro štěstí

-8%

Albi Voodoo přívěsek Rocker 8 x 4 cm
Naše cena
119 Kč s DPH 
Ušetříte 10 Kč (8%)
Cena před slevou
129 Kč s DPH
Tento produkt není možné samostatně zakoupit.
Početks
Dotaz na prodejceHlídat cenu
Aktuální cena produktu je 119.00 Kč s dph
  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Zaslat dotaz
Jméno:
Email:
Telefon:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Sdílej
Kód:1701173
EAN:5055490266417
Výrobce:© ALBI Česká republika a.s.,
Značka:Albi 
Albi
Popis produktu
Tyto Voodoo  panenky jsou ochránci a talismany pro štěstí, pozitivně ovlivňují osudy těch, kteří je nosí při sobě.
 
- Voodoo rocker
- 8 x 4 cm
- 1 kus

Slovo Voodoo jiskří záhadnou energií a navozuje tajuplné pocity. Řekne-li se Voodoo, vybaví se nám černá magie, zaklínání, uhrančivé čarodějnice a šamani, extatické tance a halucinogenní blouznění. Voodoo - to je síla a moc, jimiž můžeme ovládat naše přátele i nepřátele. Nabízíme Vám recept, jak na to.
 
Co všechno potřebujete
1. Loutky. Nejznámějšími rituály Voodoo jsou kouzelnické obřady s loutkami. Rituální loutku si musíte vytvořit sama. Můžete ji ušít, vymodelovat z hrnčířské hlíny nebo třeba uplácat z těsta a upéct. Podmínkou je, že na její tělo umístíte rituální symbol, který nějak charakterizuje oběť vašeho čarodějnického snažení. Dobře poslouží tajně uzmutá část prádla nebo oděvu oběti, kravata, šátek, čepice, brýle nebo prsten.

2. Zvířecí oběť. Čarodějnický obřad Voodoo bude účinný jen za předpokladu, že během rituálu prolijete čerstvou krev zvířecí oběti. Méně náročné z vás vystačí s živým kuřetem nebo slepicí, daleko silnější emocionální zážitek ale obřad přinese, pokud během něj vlastnoručně zaříznete statného kohouta. Živou drůbež si můžete po předchozí telefonické dohodě koupit například v xaverovské drůbežárně. Pozor ale na ochránce zvířat! Nikdy před nimi neříkejte, jaké máte s kuřetem plány. Argumentem ve váš prospěch budiž skutečnost, že kuře zachráníte před masovou vraždou v drůbežárně a zpestříte mu alespoň konec jeho zoufale stereotypního a až do nejmenšího zobnutí zorganizovaného života brojlera. Při speciálních hromadných rituálech se mohou používat krvavé oběti i jiných zvířat - stylové jsou zejména ovce, krávy nebo kozy.

3. Tanec. Extatické tance jsou základem všech rituálů. Jsou prostředkem, jak se hříšně spojit a vzývat temné bytosti. Často se stává, že kombinace alkoholu, tance, rytmu bubnů a horka z potících se obnažených těl dostává tanečníky do pološíleného stavu, při němž vidí přeludy a halucinace.

4. Bubny. Při rituálu je třeba bubnovat na bubny. Nejrůznější bubny a bubínky z oslí nebo kozlí kůže můžete zakoupit v některé z prodejen s africkým nebo orientálním zbožím. Údery bubnů doprovázejí tanečníky po celou dobu a jejich magický rytmus se stává branou do jiných dimenzí. Obdobné rytmické extáze se staly inspirací pro dunivou techno- hudbu, jejíž účinky jsou zesíleny módními Syntetickými drogami.

5. Svaté křídy a černé svíčky. Svaté křídy získáte tak, že si necháte posvětit obyčejné bílé křídy v kostele. Na zem rituální místnosti jimi během obřadu budete kreslit magické znaky. Jednotlivé kulty mají různé znaky, pro všechny je základem kříž. Plamen černých svíček dodá obřadu na tajuplnosti a zaručeně přiláká temné síly.

6. Alkohol a kuřivo. Při temném rituálu je nezbytné hodně pít a kouřit. Tento obyčej má svůj původ v uctívání boha Ghede, který je symbolem poživačnosti. Při obřadech voo doo je třeba pít bílý karibský rum. Kouřit je nejlépe doutníčky. Čím delší a tlustší zvládnete, tím lépe pro vás - a tím hůře pro vaši oběť.

Co můžete vyzkoušet
Čarování s panenkou
Položíte panenku na oltář, kde hoří svíčky a připravíte zvíře pro krvavou oběť. Nejprve vyvoláte temnou stránku ducha Legby. Učení Voodoo o něm hovoří jako o starém muži, který hlídá křižovatky. Je poslem boha a prostředníkem mezi ním a lidmi. Je tím, který plní všechna přání. Jeho temná stránka se nazývá Kalfu, je duchem noci, silou temnoty a jeho symbolem je měsíc. Jakmile se vám podaří vyvolat Kalfu, podříznete kuře nožem pod krkem a jeho krví polijete panenku. Zbytek nalijete do misky a ještě teplou krev vypijete na Legbovu počest. Do panenky opatrně vpíchnete špendlíky nebo bodce v místech, v nichž chcete vašeho nepřítele zneškodnit.

Vyvolávání mrtvých
Jde o přísně tajnou rituální techniku, s jejíž pomocí je možné vydat živého člověka napospas jednomu nebo i více nebožtíkům. Toto riskantní a nebezpečné kouzlo působí zasažené osobě prudký úbytek hmotnosti, krevní výrony, později chrlení krve a smrt. Pokud se rozhodnete tuto strašlivou kletbu na někoho uvalit, je bezpodmínečně nutné si nejprve zajistit přízeň Barona-Semediho, který je pánem zemřelých.
 
Můžete si jej naklonit zpěvem rituální písně a divoce vášnivým tancem za zvuku bubnů. Pokud při jeho vzývání postupujete správně, záhy se dostaví extatický stav (záchvat posedlosti). Právě skrze stav změněného vědomí vám sám Baron-Semedi vysvětlí další průběh obřadu a poručí, co musíte vykonat.
Často je součástí jeho příkazu tajuplná půlnoční výprava na hřbitov, kde musíte docela sama položit pod zvláštní kříž (symbol Barona-Semediho) oběti, které si Baron vyžádá. Mějte se na pozoru, protože nemoci tímto kouzlem vyvolané jsou smrtelné a šance na jejich vyléčení je nepatrná!

Ochrana před smrtí a nemocí
Pro vykonání tohoto obřadu musíte najít čaroděje se zkušenostmi s kultem Woo-doo. Pokud se Vám to nepodaří, může jeho funkci na zkoušku zastat ten nebo ta z vašich přátel, kdo má k čarování nejlepší vlohy.
 
Rituál začíná opět vyvoláváním boha Legby - tentokrát jako strážce brány, bez jehož pomoci nemůže žádný jiný duch překročit dimenze našeho světa. Čaroděj požádá Legbu o otevření brány. Vy, protože vás hodlá začarovat, abyste byly chráněny před zlými kouzly a smrtí, se postavíte do středu místnosti. Střed je nejsvatější rituální místo Legby. Proto když účastníci rituálu vstoupí do středu chrámové místnosti, musí čaroděj dvakrát políbit toto místo. Po zemi okolo středu maluje magické znaky.
 
Před prvními údery do každého ze tří rituálních bubnů okolo sebe čaroděj třikrát pokropí zem čistou vodu, pomocí meče, mačety nebo nože pozdraví čtyři základní prvky - oheň, vodu, vzduch a zemi.
Zúčastnění pak podle pokynů čaroděje buší do bubnů, tancují a zapalují černé svíčky. Čaroděj je polévá medovou vodou (v litru vody rozpustěte čtvrt litru medu a přidejte Pomerančovou kůru, Hřebíček a kardamon, přiveďte do varu, nechte zpěnit a odstavte). Čaroděj uchopí obětní zvíře - nejčastěji kohouta - a mává s ním nad vašimi HLAVAmi. Pak živému zvířeti vytrhne jazyk a vy ho musíte syrový před jeho očima sníst. Čaroděj kohouta podřízne, jeho krev lije na vaše hlavy a do misky. Čerstvou krev rozředí rumem a vy nápoj vypijete.
 
Všichni v extázi divoce tancují, rozmazávají si krev po vlasech, po tvářích a po těle, svíjejí se v křeči dosud nepoznané hříšné rozkoše a opěvují velikou sílu boha Legby. Orgastická rozkoš umocněná účinky rumu smíšeného s krví plyne z hlubokého uvědomění, že nyní jste ochráněny nadpřirozenými silami před smrtí a nemocí.
 
Jak proměnit člověka v zombie? Žádný čaroděj nikdy neprozradí, jak mění lidi v zombie. Podle přísně tajných pokynů nejdříve černou Modlitbou zabije duši člověka, ale udrží v něm jeho fyzický život ve stylu zombie. Vše se děje pomocí tance, halucinačních vizi a zpěvu. Podle všeho je zombifikace ve skutečnosti jen složitý biochemický proces, kdy pomocí drog udržujete člověka v existenci zombie.
 
1 Nejprve se osoba pomocí uklidňovacích drog uvede do stavu, který vypadá jako smrt.
2. Když člověka pohřbí, čaroděj vykope jeho tělo a pomocí Stimulačních drog a uvede jeho tělo do životaschopného stavu.
3. Nakonec ho pomocí halucinogenních drog udržuje ve stavu zombie.

Co je vlastně Voodoo
Voodoo jako mocný kult, jehož přízračná a strašidelná pověst se rozšířila po celém světě, vzniklo v důsledku prolínání rituálů dominikánské větve křesťanství a prastarých pohanských obřadů domorodých obyvatel západního pobřeží Afriky. Kult se dělí na dvě základní části. Označují se jako loa rada a loa petro. Loa rada reprezentuje čistou, bílou část woodoo a je používána při kultovních náboženských obřadech, které se v zásadě neliší od rituálů ostatních známých náboženství. Loa petro je naopak příznačné pro provozovatele čarodejnictví a černé magie. Jistě jste si již domyslely, že pro splnění vašich přání je nutné věnovat se dál jen a pouze poznávání Loa Petro.

Voodoo nebo také Vúdú,Vodo,Woodoo je nejstarší náboženství,pocházející z Afriky, které sahá až do Karibského Haiti.Obsahuje v sobě prvky polytheistické tradice západní Afriky a římského katolicismu. Je však ovlivněno náboženstvím indiánských kmenů, svobodným zednářstvím, martinismem a dílem Eliphase Leviho. Je praktikováno zároveň s katolictvím, ale také mezi jinými náboženstvími.
 
Voodoo se rozmohlo také v Dominikánské republice a na Kubě, tyto náboženství se jmenují Vodo Dominicano a Vodo Cubano, je to voodoo,santérie a spiritismus. Samozřejmě se rozmohlo i do amerických měst,zde vzniklo Luisiana Voodoo.
 
Všechno to začalo rokem 1697, kdy Španělé napadli Francii a vzali do svých kolonií otroky z Afriky. Kruté zacházení s otroky vedlo k útěkům a vzpourám,poté našli útočiště v horách kde zakládali komunity Maroonů.Zachovávali se zde původní africké tradice a víra,začala být uctívána božstva různých afrických kmenů, objevili se zde i prvky náboženství indiánů, svůj vliv na toto náboženství měl však i římský katolismus. Posledním vlivem bylo zednařství.
Zákaznické recenze
Nebyly nalezeny žádné recenze.
Diskuze k produktu
Diskuze k: Albi Voodoo přívěsek Rocker 8 x 4 cm

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk

Popis produktu
Zákaznické recenze
Tyto Voodoo  panenky jsou ochránci a talismany pro štěstí, pozitivně ovlivňují osudy těch, kteří je nosí při sobě.
 
- Voodoo rocker
- 8 x 4 cm
- 1 kus

Slovo Voodoo jiskří záhadnou energií a navozuje tajuplné pocity. Řekne-li se Voodoo, vybaví se nám černá magie, zaklínání, uhrančivé čarodějnice a šamani, extatické tance a halucinogenní blouznění. Voodoo - to je síla a moc, jimiž můžeme ovládat naše přátele i nepřátele. Nabízíme Vám recept, jak na to.
 
Co všechno potřebujete
1. Loutky. Nejznámějšími rituály Voodoo jsou kouzelnické obřady s loutkami. Rituální loutku si musíte vytvořit sama. Můžete ji ušít, vymodelovat z hrnčířské hlíny nebo třeba uplácat z těsta a upéct. Podmínkou je, že na její tělo umístíte rituální symbol, který nějak charakterizuje oběť vašeho čarodějnického snažení. Dobře poslouží tajně uzmutá část prádla nebo oděvu oběti, kravata, šátek, čepice, brýle nebo prsten.

2. Zvířecí oběť. Čarodějnický obřad Voodoo bude účinný jen za předpokladu, že během rituálu prolijete čerstvou krev zvířecí oběti. Méně náročné z vás vystačí s živým kuřetem nebo slepicí, daleko silnější emocionální zážitek ale obřad přinese, pokud během něj vlastnoručně zaříznete statného kohouta. Živou drůbež si můžete po předchozí telefonické dohodě koupit například v xaverovské drůbežárně. Pozor ale na ochránce zvířat! Nikdy před nimi neříkejte, jaké máte s kuřetem plány. Argumentem ve váš prospěch budiž skutečnost, že kuře zachráníte před masovou vraždou v drůbežárně a zpestříte mu alespoň konec jeho zoufale stereotypního a až do nejmenšího zobnutí zorganizovaného života brojlera. Při speciálních hromadných rituálech se mohou používat krvavé oběti i jiných zvířat - stylové jsou zejména ovce, krávy nebo kozy.

3. Tanec. Extatické tance jsou základem všech rituálů. Jsou prostředkem, jak se hříšně spojit a vzývat temné bytosti. Často se stává, že kombinace alkoholu, tance, rytmu bubnů a horka z potících se obnažených těl dostává tanečníky do pološíleného stavu, při němž vidí přeludy a halucinace.

4. Bubny. Při rituálu je třeba bubnovat na bubny. Nejrůznější bubny a bubínky z oslí nebo kozlí kůže můžete zakoupit v některé z prodejen s africkým nebo orientálním zbožím. Údery bubnů doprovázejí tanečníky po celou dobu a jejich magický rytmus se stává branou do jiných dimenzí. Obdobné rytmické extáze se staly inspirací pro dunivou techno- hudbu, jejíž účinky jsou zesíleny módními Syntetickými drogami.

5. Svaté křídy a černé svíčky. Svaté křídy získáte tak, že si necháte posvětit obyčejné bílé křídy v kostele. Na zem rituální místnosti jimi během obřadu budete kreslit magické znaky. Jednotlivé kulty mají různé znaky, pro všechny je základem kříž. Plamen černých svíček dodá obřadu na tajuplnosti a zaručeně přiláká temné síly.

6. Alkohol a kuřivo. Při temném rituálu je nezbytné hodně pít a kouřit. Tento obyčej má svůj původ v uctívání boha Ghede, který je symbolem poživačnosti. Při obřadech voo doo je třeba pít bílý karibský rum. Kouřit je nejlépe doutníčky. Čím delší a tlustší zvládnete, tím lépe pro vás - a tím hůře pro vaši oběť.

Co můžete vyzkoušet
Čarování s panenkou
Položíte panenku na oltář, kde hoří svíčky a připravíte zvíře pro krvavou oběť. Nejprve vyvoláte temnou stránku ducha Legby. Učení Voodoo o něm hovoří jako o starém muži, který hlídá křižovatky. Je poslem boha a prostředníkem mezi ním a lidmi. Je tím, který plní všechna přání. Jeho temná stránka se nazývá Kalfu, je duchem noci, silou temnoty a jeho symbolem je měsíc. Jakmile se vám podaří vyvolat Kalfu, podříznete kuře nožem pod krkem a jeho krví polijete panenku. Zbytek nalijete do misky a ještě teplou krev vypijete na Legbovu počest. Do panenky opatrně vpíchnete špendlíky nebo bodce v místech, v nichž chcete vašeho nepřítele zneškodnit.

Vyvolávání mrtvých
Jde o přísně tajnou rituální techniku, s jejíž pomocí je možné vydat živého člověka napospas jednomu nebo i více nebožtíkům. Toto riskantní a nebezpečné kouzlo působí zasažené osobě prudký úbytek hmotnosti, krevní výrony, později chrlení krve a smrt. Pokud se rozhodnete tuto strašlivou kletbu na někoho uvalit, je bezpodmínečně nutné si nejprve zajistit přízeň Barona-Semediho, který je pánem zemřelých.
 
Můžete si jej naklonit zpěvem rituální písně a divoce vášnivým tancem za zvuku bubnů. Pokud při jeho vzývání postupujete správně, záhy se dostaví extatický stav (záchvat posedlosti). Právě skrze stav změněného vědomí vám sám Baron-Semedi vysvětlí další průběh obřadu a poručí, co musíte vykonat.
Často je součástí jeho příkazu tajuplná půlnoční výprava na hřbitov, kde musíte docela sama položit pod zvláštní kříž (symbol Barona-Semediho) oběti, které si Baron vyžádá. Mějte se na pozoru, protože nemoci tímto kouzlem vyvolané jsou smrtelné a šance na jejich vyléčení je nepatrná!

Ochrana před smrtí a nemocí
Pro vykonání tohoto obřadu musíte najít čaroděje se zkušenostmi s kultem Woo-doo. Pokud se Vám to nepodaří, může jeho funkci na zkoušku zastat ten nebo ta z vašich přátel, kdo má k čarování nejlepší vlohy.
 
Rituál začíná opět vyvoláváním boha Legby - tentokrát jako strážce brány, bez jehož pomoci nemůže žádný jiný duch překročit dimenze našeho světa. Čaroděj požádá Legbu o otevření brány. Vy, protože vás hodlá začarovat, abyste byly chráněny před zlými kouzly a smrtí, se postavíte do středu místnosti. Střed je nejsvatější rituální místo Legby. Proto když účastníci rituálu vstoupí do středu chrámové místnosti, musí čaroděj dvakrát políbit toto místo. Po zemi okolo středu maluje magické znaky.
 
Před prvními údery do každého ze tří rituálních bubnů okolo sebe čaroděj třikrát pokropí zem čistou vodu, pomocí meče, mačety nebo nože pozdraví čtyři základní prvky - oheň, vodu, vzduch a zemi.
Zúčastnění pak podle pokynů čaroděje buší do bubnů, tancují a zapalují černé svíčky. Čaroděj je polévá medovou vodou (v litru vody rozpustěte čtvrt litru medu a přidejte Pomerančovou kůru, Hřebíček a kardamon, přiveďte do varu, nechte zpěnit a odstavte). Čaroděj uchopí obětní zvíře - nejčastěji kohouta - a mává s ním nad vašimi HLAVAmi. Pak živému zvířeti vytrhne jazyk a vy ho musíte syrový před jeho očima sníst. Čaroděj kohouta podřízne, jeho krev lije na vaše hlavy a do misky. Čerstvou krev rozředí rumem a vy nápoj vypijete.
 
Všichni v extázi divoce tancují, rozmazávají si krev po vlasech, po tvářích a po těle, svíjejí se v křeči dosud nepoznané hříšné rozkoše a opěvují velikou sílu boha Legby. Orgastická rozkoš umocněná účinky rumu smíšeného s krví plyne z hlubokého uvědomění, že nyní jste ochráněny nadpřirozenými silami před smrtí a nemocí.
 
Jak proměnit člověka v zombie? Žádný čaroděj nikdy neprozradí, jak mění lidi v zombie. Podle přísně tajných pokynů nejdříve černou Modlitbou zabije duši člověka, ale udrží v něm jeho fyzický život ve stylu zombie. Vše se děje pomocí tance, halucinačních vizi a zpěvu. Podle všeho je zombifikace ve skutečnosti jen složitý biochemický proces, kdy pomocí drog udržujete člověka v existenci zombie.
 
1 Nejprve se osoba pomocí uklidňovacích drog uvede do stavu, který vypadá jako smrt.
2. Když člověka pohřbí, čaroděj vykope jeho tělo a pomocí Stimulačních drog a uvede jeho tělo do životaschopného stavu.
3. Nakonec ho pomocí halucinogenních drog udržuje ve stavu zombie.

Co je vlastně Voodoo
Voodoo jako mocný kult, jehož přízračná a strašidelná pověst se rozšířila po celém světě, vzniklo v důsledku prolínání rituálů dominikánské větve křesťanství a prastarých pohanských obřadů domorodých obyvatel západního pobřeží Afriky. Kult se dělí na dvě základní části. Označují se jako loa rada a loa petro. Loa rada reprezentuje čistou, bílou část woodoo a je používána při kultovních náboženských obřadech, které se v zásadě neliší od rituálů ostatních známých náboženství. Loa petro je naopak příznačné pro provozovatele čarodejnictví a černé magie. Jistě jste si již domyslely, že pro splnění vašich přání je nutné věnovat se dál jen a pouze poznávání Loa Petro.

Voodoo nebo také Vúdú,Vodo,Woodoo je nejstarší náboženství,pocházející z Afriky, které sahá až do Karibského Haiti.Obsahuje v sobě prvky polytheistické tradice západní Afriky a římského katolicismu. Je však ovlivněno náboženstvím indiánských kmenů, svobodným zednářstvím, martinismem a dílem Eliphase Leviho. Je praktikováno zároveň s katolictvím, ale také mezi jinými náboženstvími.
 
Voodoo se rozmohlo také v Dominikánské republice a na Kubě, tyto náboženství se jmenují Vodo Dominicano a Vodo Cubano, je to voodoo,santérie a spiritismus. Samozřejmě se rozmohlo i do amerických měst,zde vzniklo Luisiana Voodoo.
 
Všechno to začalo rokem 1697, kdy Španělé napadli Francii a vzali do svých kolonií otroky z Afriky. Kruté zacházení s otroky vedlo k útěkům a vzpourám,poté našli útočiště v horách kde zakládali komunity Maroonů.Zachovávali se zde původní africké tradice a víra,začala být uctívána božstva různých afrických kmenů, objevili se zde i prvky náboženství indiánů, svůj vliv na toto náboženství měl však i římský katolismus. Posledním vlivem bylo zednařství.
Nebyly nalezeny žádné recenze.


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ