>  Chloé Love by Chloé toaletní voda pro ženy 75 ml Tester

Chloé Love by Chloé toaletní voda pro ženy 75 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Chloé Love by Chloé toaletní voda pro ženy 75 ml Tester
Kód:
87403
EAN:
3607345707389
Hmotnost:
0.310
Výrobce:
Chloé
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Sofistikovaná a delikátní pudrovo - květinová vůně
půvabná, asertivní a sexy

Chloé Love je jedinečný parfém, který okouzlí lehkou citrusovo - květinovou vůní. Je to vůně vhodná pro nošení přes den a to nejlépe v teplém slunečném počasí, ale vyniknete s ní prakticky kdekoliv, třeba i v kanceláři. Vůně je plná elánu. Je jako pestrobarevná květinová zahrada plná slunce, která vás dokonale pohltí. Na konci dne, vás zanechá příjemně zrelaxovanou a plnou energie.

Útlá silueta flakónu z dokonale tenkého skla, jež je inspirované antickým parfémem, flirtuje se silnějšími kovovými částmi z růžového zlata, které symbolizují Chloé módní doplňky. Vůně, ukrytá v tomto skvostném flakónu, evokuje jemně narůžovělou koupel. Béžově růžová, symbolická barva Chloé, odráží pudrovou paletu celé řady. Konečný dotek dotváří tenký zlatý řetízek obepínající hrdlo flakónu a jemně vyrytý název vůně.

Složení vůně:
Hlava: růžový pepř, květ pomerančovíku
Srdce: hyacintvanilkaheliotropkosatecmandle
Základ: rýže, pudrové noty, pižmo

Růžový pepř nepatří k pravým druhům pepře, ale pochází z rostliny Schinus terebinthifolius, která roste v celé Jižní Americe. Používanými synonymy pro pepř růžový jsou? pepř brazilský a pepř peruánský. Plodem je jednosemenná peckovitá růžová bobule, která se sklízí ne zcela dozrálá. Chuť je spíše nasládlá, aromaticky kořenitá a pouze lehce ostrá. Tento pepř totiž postrádá piperin, který způsobuje typickou ostrost u pepře černého. Pro své pestré zbarvení bývá používán do směsí koření. Bobule růžového pepře jsou při požití většího množství jedovaté, proto je dobré jej uchovávat mimo dosah dětí.

Plod nebo semena pnoucí se vstavačovité rostliny pocházející z Madagaskaru poskytují esenci, která celé řadě sladce květinových nebo jantarových bází dodává plnost a hloubku. Vytrvalost vůně vanilky je vynikající.

Otočník peruánský, rostlina keříčkovitého růstu má sytě zelený, vroubkovaný list a jemné fialové květy vonící po vanilce.

Patří k nevelkému počtu rostlin, jejichž květy se mohou pochlubit všemi barvami duhy. Právě tady ostatně můžeme hledat původ jejich latinského názvu: jméno Iris totiž původně patřilo antické bohyni duhy. A právě pro neuvěřitelné bohatství barev ? které sahá od bílé a krémové přes citronově žlutou, teplou oranžovohnědou a všechny odstíny fialové až po tmavě modrou? se kosatce těší takové oblibě.

Mandle je název pro druh plodu mandloně obecné (Amygdalus communis) rostoucí v subtropech. Tento plod se často označuje jako oříšek, botanicky se však jedná o peckovici. Mandle jsou vývozním artiklem řady zemí. Nejčastěji se konzumují jako pochutiny k vínu, ale i součást složitějších jídel (saláty, vánoční pečivo atp.). Jedí se buď to s hnědou slupkou, nebo rozemleté. V ČR se prodávají v sáčcích v řádu gramů.

Chloé Love by Chloé EdT 75 ml Tester dámská toaletní voda

Parametry
VýrobceCoty
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ