cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a podporuje bělejší úsměv v praktickém výhodném balení.
Odol zubní pasta Whitening, 75 ml
Odol®
Odol zubní pasta Whitening, 75 ml
Kód: 2602766
Kód dod.: 888047
EAN: 5054563287946
 
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a přispívá k bělejšímu a zářivějšímu úsměvu.
-35%Sleva
Corega Svěží extra silný fixační krém, 40 g
Corega
Corega Svěží extra silný fixační krém, 40 g
Kód: 2602911
Kód dod.: 900009
EAN: 8590335008083
 
84 Kč
129.90 Kč
2 100Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém se silnou mátovou příchutí pro zubní náhrady až na 12 hodin.
Odol Junior dětská zubní pasta, mátová, 95 % přírodní,  6-12 let, 50 ml
Odol®
Odol Junior dětská zubní pasta, mátová, 95 % přírodní, 6-12 let, 50 ml
Kód: 2306889
Kód dod.: 888032
EAN: 5054563206312
80%
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol zubní pasta Junior s fluoridem je speciálně navržena zubními lékaři pro děti ve věku 6-12 let. Má svěží mátovou příchuť a obsahuje 95 % složek přírodního původu.
-16%Sleva
Parodontax Fluoride zubní pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubní pasta 75ml
Kód: 14178
Kód dod.: 885273
EAN: 5054563227539
 
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Fluoride zubní pasta vyvinuta speciálně pro každodenní péči o dásně, které mají sklony ke krvácení.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta je určena pro péči o dásně a bělejší vzhled zubů.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubní kartáčky pro dásně, duopack
Parodontax®
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubní kartáčky pro dásně, duopack
Kód: 2601454
Kód dod.: 895246
EAN: 5054563269287
 
116 Kč
119.90 Kč
58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Gums & Teeth zubní kartáčky jsou určeny pro šetrné čištění zubů a dásní.
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
AKCE
Sensodyne Pronamel zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubní pasta, 75 ml
Kód: 59245
Kód dod.: 885216
EAN: 5054563211088
100%
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Sensodyne Pronamel pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách.
Odol zubní kartáček, středně měkký, 2 ks
Odol®
Odol zubní kartáček, středně měkký, 2 ks
Kód: 51021
Kód dod.: 895072
EAN: 5054563188205
100%
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Odol klasický dokonale vyčistí zuby a díky odpruženému krčku FLEX je zároveň šetrný k dásním. Unikátní odpružený krček Flex pomáhá zmírnit nadměrný tlak a pomáhá tak chránit dásně.
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Odol®
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Kód: 89406
Kód dod.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu.
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Kód: 101157
Kód dod.: 885212
EAN: 5054563014757
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean má speciální složení, které přináší úlevu od citlivosti zubů. Když se zubní sklovina opotřebuje nebo když ustoupí dásně, dojde k obnažení dentinu, který je pod nimi.
Odol Classic ústní voda bez alkoholu 500 ml
Odol®
Odol Classic ústní voda bez alkoholu 500 ml
Kód: 2508548
Kód dod.: 889048
EAN: 5054563269096
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol ústní voda s fluoridem Classic s antibakteriálním účinkem pomáhá odstraňovat až 99 % bakterií způsobujících zápach z úst. Dostane se i mezi zuby do oblastí, kam kartáček nedosáhne.
Odol perlička ústní voda pro děti tlapková patrola 300 ml
Odol®
Odol perlička ústní voda pro děti tlapková patrola 300 ml
Kód: 2508092
Kód dod.: 889071
EAN: 5054563267108
 
59.90 Kč
199.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Perlička je jemná ústní voda speciálně vyvinutá pro děti, která pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600872
Kód dod.: 885276
EAN: 5054563211064
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Whitening je zubní pasta speciálně vyvinutá pro každodenní péči o citlivé zuby a oslabenou zubní sklovinu.
Odol zubní pasta Classic 75 ml
Odol®
Odol zubní pasta Classic 75 ml
Kód: 13842
Kód dod.: 885160
EAN: 5054563198785
100%
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Při pravidelném čištění pomáhá Odol Classic účinně odstraňovat zubní plak, je šetrný k zubní sklovině a díky obsahu fluoru pomáhá chránit před zubním kazem.
Sensodyne zubní pasta Fluoride, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Fluoride, 75 ml
Kód: 77605
Kód dod.: 885211
EAN: 5054563186881
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta účinně snižuje citlivost zubů a zároveň je chrání proti tvorbě zubního kazu.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2601268
Kód dod.: 885315
EAN: 5054563194374
 
164 Kč
164.90 Kč
993.94Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Fluoride je zubní pasta s fluoridem určená pro každodenní čištění zubů a péči o dásně. Je navržená tak, aby pomáhala odstraňovat zubní plak, který je hlavní příčinou problémů s dásněmi, jako je krvácení nebo zánět.
-17%Sleva
Corega bez příchuti extra silný fixační krém na zubní náhrady 40 g
Corega
Corega bez příchuti extra silný fixační krém na zubní náhrady 40 g
Kód: 57017
Kód dod.: 900015
EAN: 5054563214010
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maximální fixace bez kompromisů. Corega Extra silný fixační krém bez příchuti zajistí pevné držení zubní náhrady až na 12 hodin, a tím poskytne jistotu a pohodlí po celý den.
-17%Sleva
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
99.90 Kč
119.90 Kč
3.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Bio Tabs jsou antibakteriální čisticí tablety určené pro každodenní péči o snímatelné zubní náhrady. Poskytují účinné a zároveň šetrné čištění, které pomáhá udržet zubní náhradu hygienicky čistou, svěží a bez zápachu.
-17%Sleva
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Kód: 2509122
Kód dod.: 900022
EAN: 5054563287847
 
99.90 Kč
119.90 Kč
3.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Whitening Antibakteriální tablety důkladně vyčistí zubní náhradu během 3-5 minut.Působí na skvrny a pomáhají chránit její původní bělost. Síla tablet pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná.
AKCE
-30%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
69.90 Kč
99.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
-1%Sleva
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čištění rovnátek, 30 ks
Corega
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čištění rovnátek, 30 ks
Kód: 2601443
Kód dod.: 900026
EAN: 5054563286000
 
143 Kč
144.90 Kč
4.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety jsou určeny pro čištění rovnátek a ortodontických pomůcek.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.