cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
AKCE
Sensodyne Pronamel zubní pasta Kids, 50 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubní pasta Kids, 50 ml
Kód: 2404790
Kód dod.: 888026
EAN: 5054563219534
 
98 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Perlička modrá je určena pro děti od 3 let. Je speciálně vyvinuta pro mléčné zoubky a díky obsahu fluoridu napomáhá předcházet zubnímu kazu.
Parodontax Whitening zubní pasta 2 x 75ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubní pasta 2 x 75ml
Kód: 2500911
Kód dod.: 885268
EAN: 5054563194398
 
164.90 Kč
999.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Whitening jemným odstraňováním povrchových skvrn pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
AKCE
Sensodyne Clinical White zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White zubní pasta 75 ml
Kód: 2601168
Kód dod.: 885271
EAN: 5054563236722
 
184 Kč
184.90 Kč
2 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Sensodyne Clinical White Stain Protector spojuje klinicky ověřené bělení s každodenním komfortem. Složení s dusičnanem draselným zajišťuje celodenní ochranu před citlivostí i svěží dech po každém použití.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 69949
Kód dod.: 885220
EAN: 5054563234247
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Místa obnaženého dentinu jsou příčinou citlivých zubů. Se zubní pastou Sensodyne Repair & Protect Whitening je možné tato místa opravit.
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802458
Kód dod.: 885207
EAN: 5054563227553
100%
129.90 Kč
1 732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní. Nová parodontax Kompletní ochrana Whitening je více než běžná zubní pasta.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Kód: 1806762
Kód dod.: 895186
EAN: 5054563049889
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne White kompletní ochrana zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne White kompletní ochrana zubní pasta 75 ml
Kód: 2508983
Kód dod.: 885291
EAN: 5054563242983
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne White Kompletní ochrana je zubní pasta určená pro každodenní péči o citlivé zuby. Nabízí kompletní ochranu ústní dutiny a zároveň pomáhá udržovat přirozenou bělost zubů.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým složením a mikropěnou účinně chrání citlivé zuby a zároveň zmírňuje problémy s dásněmi. Jemná mátová příchuť poskytuje osvěžující pocit a fluorid posiluje zuby pro každodenní péči, aby byly silné a zdravé.
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Perlička s mátovou příchutí je speciálně vyvinuta pro nejmenší děti ve věku od narození do 2 let.
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť  jahoda, 3-6 let, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, 3-6 let, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zábavné čištění zoubků s jahodovou příchutí! Zubní pasta Odol Perlička je speciálně vyvinuta pro děti ve věku 3 až 6 let, aby si snadno a s chutí osvojily správné návyky v péči o zuby.
AKCE
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601169
Kód dod.: 885399
EAN: 5054563289377
 
184 Kč
184.90 Kč
2 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta je určena pro péči o citlivé zuby a jejich vzhled.
AKCE
Parodontax mezizubní kartáčky rovné vel. 0 (0,4 mm), 6 ks
Parodontax®
Parodontax mezizubní kartáčky rovné vel. 0 (0,4 mm), 6 ks
Kód: 2601452
Kód dod.: 896543
EAN: 5054563264855
 
115 Kč
19.17Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax mezizubní kartáčky velikosti 0 jsou určeny pro čištění mezizubních prostor.
AKCE
Corega Antibakteriální čistící tablety 6 ks
Corega
Corega Antibakteriální čistící tablety 6 ks
Kód: 2602615
Kód dod.: A00927
EAN: EAN021
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Antibakteriální jsou čistící tablety s aktivním kyslíkem, určené pro důkladné a rychlé čištění zubní náhrady.
AKCE
-5%Sleva
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubní kartáček Tripack, 3 ks
Sensodyne
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubní kartáček Tripack, 3 ks
Kód: 2602654
Kód dod.: 895249
EAN: 5054563256812
 
209.90 Kč
221 Kč
69.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubní kartáčky pomáhají šetrně a důkladně čistit zuby i citlivé dásně.
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Kód: 2601435
Kód dod.: 895174
EAN: 5054563048417
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně). Doporučovaná výměna zubního kartáčku je každé tři měsíce.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Repair & Protect, zubní kartáček, měkký
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect, zubní kartáček, měkký
Kód: 2601436
Kód dod.: 895178
EAN: 5054563029768
 
116 Kč
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Sensodyne pro citlivé zuby.
AKCE
Parodontax Icy Mint ústní voda pro ochranu dásní, 500 ml
Parodontax®
Parodontax Icy Mint ústní voda pro ochranu dásní, 500 ml
Kód: 2601440
Kód dod.: 889047
EAN: 5054563205551
 
160 Kč
320Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Icy Mint ústní voda je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu. Pomáhá udržet pocit čistoty a svěžesti v ústech.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
142 Kč
144.90 Kč
3.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max tablety na čištění zubních náhrad pomáhají odstranit nečistoty a udržet náhrady čisté a svěží.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáčky pro mezizubní péči, tripack
Parodontax®
Parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáčky pro mezizubní péči, tripack
Kód: 2601455
Kód dod.: 895247
EAN: 5054563048523
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Interdental kartáčky jsou určeny pro čištění mezizubních prostor.
ZUB.PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Odol®
ZUB.PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Kód: 2603297
Kód dod.: 885168
EAN: 5054563308306
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.