Hlavní stránka  >  Montblanc Legend Intense toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Montblanc Legend Intense toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Montblanc Legend Intense toaletní voda pro muže 100 ml Tester
Kód:
86808
EAN:
3386460055703
Hmotnost:
0.220
Výrobce:
Mont Blanc
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Fougére dřevitá pánská vůně uvedena na trh v roce 2013.

Jeden a tentýž krásný příběh lze vyprávět mnoha způsoby. Je to otázka stylu a materiálu. A také těch vlastností, které dělají muže nezapomenutelným a vůni nenapodobitelnou. Uvedením pánské vůně Mont Blanc Legend značka znovu nastoupila na cestu úspěchu v oblasti Parfumérství.

Nyní Montblanc uvádí novou prestižní edici Mont Blanc Legend Intense, která je intenzivnější verzí originální klasiky. Mont Blanc Legend Intense je moderní a nadčasovou interpretací vůně legen. Od půVodní vůně se liší tší koncentrací kořenitých a hřejivých tónů v moderním stylu poznamenaném diskrétní rafinovaností značky Montblanc.

Mont Blanc Legend Intense spojuje intenzitu a kontrasty, je oslavou svůdné síly a charismatu sofistikovaného muže, přičemž nese nezapomenutelný odkaz. Harmonii tónů Kapradí dotváří kardamom a patentovaný akord Pepperwood®.

Design nové vůně vychází z originálního flakonu Legend, který na první pohled vzbuzuje dojem síly a absolutní rafinovanosti. Flakon Mont Blanc Legend Intense je však oděn do karbonového povrchu a jeho uzávěr zdobí emblém značky Montblanc.

Parametry
VýrobceInter Parfums
Balení1
DruhToaletní voda
UrčeníPro muže
Typ produktuFougere typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ