cs-CZ
Čeština
currency
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Thierry Mugler Angel deodorant sprej pro ženy 100 ml

Kód: 25981
100%
1 recenze
VYPRODÁNO
Termín a způsob doručení
Orientální - gurmánská - smyslná vůně uvedena na trh v roce 1992 Andělská vůně s provokativní vonnoVíce
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
869 
718.18  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
25981
EAN:
3439600033922
Stav:
Výrobce:
Clarins Fragrance Group
Balení:
1
Hořlavé:
Hořlavé
Typ produktu:
Orientální typy
Určení:
Pro ženy
Popis Thierry Mugler Angel deodorant sprej pro ženy 100 ml

Orientální - gurmánská - smyslná vůně uvedena na trh v roce 1992

Andělská vůně s provokativní vonnou kompozicí, jako z jiného světa. To je parfémovaná voda Mugler Angel, která je jako stvořená pro ženy s andělskou tváří a ďáblem v těle. Nenechte se zmást něžným flakonem. Ten totiž uvnitř skrývá výraznou, nezaměnitelnou a osobitou vůni s kapkou výstřednosti, kterou lze buď naprosto milovat, nebo nenávidět. Nic mezi tím.

Angel je skutečnou paletou vonných emocí. Gurmánská a hřejivá vůně se skrytou pikantností, plná radosti jako Nový rok s velkou hromadou sladkostí. Všechno to sladké mámení, je to vůně velice svůdná, která na sebe upozorňuje neuvěřitelnou ženskostí.

Tato kultovní vůně se skrývá v něžném, nebesky modrém flakonu, který odkazuje na noční oblohu plnou zářících hvězd. Velmi intenzivní vonná kompozice rozhodně není pro každého. Jakmile si ji však zamilujete, můžete si být jistá, že nic nepodtrhne vaši silnou osobnost lépe.

Hořlavé:Hořlavé
Typ produktu:Orientální typy
Určení:Pro ženy
Složení'

Vonnou kompozici ikonické vůně Angel tvoří sladké tóny v podobě lahodné čokolády, medu, karamelu a cukrové vaty  v kontrastu s lehce štiplavým pačuli, citrusovými akordy bergamotu, kokosem a hřejivým santalovým dřevem. O nevšední smyslový zážitek se postarají orientální prvky v základu parfémované vody.

  • Hlava: ostružiník, orchidej, helional, růže, med, jasmín, jahoda, bergamot
  • Srdce: čokoláda, kumarin, karamel
  • Základ: pačuli, pižmo, vanilka, santalové dřevo

Použití
Naneste do podpaží kdykoliv během dne.

Bezpečnostní upozornění

Hořlavé

Nebezpečí
Extrémně hořlavý plyn. Hořlavý plyn. Extrémně hořlavý aerosol. Hořlavý aerosol. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Hořlavá kapalina a páry. Hořlavá tuhá látka.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
Před použitím protřepat. Vyvarujte se přímému vdechování. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem / jiskrami / otevřeným plamenem / horkými povrchy. – Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Uchovávejte v chladu. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C . Nádobka je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Recenze Thierry Mugler Angel deodorant sprej pro ženy 100 ml
100%
1 recenze
1
Nehodnoceno
Nehodnoceno
Nehodnoceno
Nehodnoceno
Ověřený zákazník
100%
VMD - DROGERIE -NEDOPORUČUJI !!!!
Recenze ověřena službou Heureka
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek