cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Glade vonné tyčinky Aromatherapy Reeds Refreshing Energy, 80 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Aromatherapy Reeds Refreshing Energy, 80 ml
Kód: 2407108
Kód dod.: 354619
EAN: 5000204295580
 
224.90 Kč
2 811.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné tyčinky Glade Aromatherapy Reeds Refreshing Energy přinášejí do vašeho domova okamžitou svěžest a povzbuzení smyslů.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Kód: 2507967
Kód dod.: 773129
EAN: 5000204414875
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle vnese do vašeho domova kouzelnou zimní atmosféru.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Kód: 2508758
Kód dod.: 773155
EAN: 5000204415179
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Winter Berries přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky své ovocné a sladké vůni.
Duck WC gel Tropical Summer, 750 ml
Duck™
Duck WC gel Tropical Summer, 750 ml
Kód: 2600429
Kód dod.: 717568
EAN: 5000204290745
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič s příjemnou levandulovou vůní, který vyčistí WC mísu, precizně odstraní vodní kámen a nečistoty.
Duck Hibiscus Hyperspace WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Hibiscus Hyperspace WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601163
Kód dod.: 719966
EAN: 5000204422948
 
69.90 Kč
70 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC gel Hibiscus Hyperspace je určený pro čištění toalety a odstranění nečistot. Pomáhá udržet toaletu čistou a svěží.
Glade osvěžovač vzduchu Peach Paradise 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Peach Paradise 300 ml
Kód: 2601170
Kód dod.: 725087
EAN: 5000204428919
 
89.90 Kč
90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade osvěžovač vzduchu Peach Paradise ve spreji naplní místnost sladkou a svěží vůní šťavnaté broskve. Pomáhá rychle neutralizovat nepříjemné pachy a vytváří příjemné prostředí doma i v kanceláři.
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Kód: 74721
Kód dod.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
164.90 Kč
329.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje všechy prachové alergeny včetně zvířecích.
AKCE
-22%Sleva
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 32043
Kód dod.: 675607
EAN: 5000204720884
 
89.90 Kč
114.90 Kč
899Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Repelentní přípravek ve spreji zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům, mouchám, klíšťatům, blechám, muchničkám a ovádům.
Raid háček proti šatním molům s vůní cedru, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatním molům s vůní cedru, 2 ks
Kód: 03106
Kód dod.: 675010
EAN: 4000290902844
 
89.90 Kč
44.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid sáčky proti molům je přípravek proti molům šatním do skříní a zásuvek s esencí cedrového dřeva, zanechává oděvy příjemně provoněné. Působí po doby 4 měsíců.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Kód: 1708994
Kód dod.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost limetkovou vůní.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Kód: 1903232
Kód dod.: 353577
EAN: 5000204077124
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní moře. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Electric Pure Clean Linen, 20 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Electric Pure Clean Linen, 20 ml
Kód: 1905904
Kód dod.: 729996
EAN: 5000204348491
 
119.90 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu s vůní čistého prádla.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Electric Scented Oil Relaxing Zen, 20 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Electric Scented Oil Relaxing Zen, 20 ml
Kód: 1905907
Kód dod.: 312567
EAN: 5000204348507
 
119.90 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu s exotickou a květinovou vůní japonské zahrady.
Pronto 5v1 Multifunkční Anti-Dust Limetka sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkční Anti-Dust Limetka sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 03958
Kód dod.: 709005
EAN: 4000290903582
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto multifunkční sprej s vůní limetky dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
Ecover citron a aloe Vera tekutý přípravek na mytí nádobí, 450 ml
Ecover
Ecover citron a aloe Vera tekutý přípravek na mytí nádobí, 450 ml
Kód: 2203330
Kód dod.: 337502
EAN: 5000204246131
 
64.90 Kč
144.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ecover prostředek na nádobí Citron & Aloe Vera je vyroben na rostlinné bázi a bez námahy zbavuje nádobí nečistot i mastnoty a zanechává ho zářivě čisté.
Ecover multifunkční čistič do domácnosti, 500 ml
Ecover
Ecover multifunkční čistič do domácnosti, 500 ml
Kód: 2204101
Kód dod.: 339939
EAN: 5000204255485
 
169.90 Kč
339.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty ECOVER jsou šetrné k životnímu prostředí a jejich spotřebiteli a také velmi účinné. Nejsou testovány na zvířatech a jejich složení se skládá jen z rostlinných či minerálních složek.
Duck Tropical Sunshine, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck Tropical Sunshine, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 2401762
Kód dod.: 717556
EAN: 5000204344189
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepší dosah ve srovnání s ostatními čističi pro WC mísy účinek vyčištění WC mísy pod okrajem obruby je ověřený laboratorně.
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 2× 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 2× 112 g
Kód: 2406817
 
EAN: 5000204415445
 
224.90 Kč
112.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte krásnou vánoční vůni červeného jablka a skořice, která přinese relaxační a klidnou atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Kód: 2406820
 
EAN: 5000204363470
 
244.90 Kč
1 200.49Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade s vůní lesních plodů a čerstvých fíků. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade svíčka vonná Sandalwood & Jasmine, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Sandalwood & Jasmine, 112 g
Kód: 2406852
Kód dod.: 773130
EAN: 5000204357349
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní santalového dřeva a jasmínu. Obsahuje esenciální oleje
Glade Aromatherapy svíčka vonná Pure Happiness, 170 g
Glade by brise®
Glade Aromatherapy svíčka vonná Pure Happiness, 170 g
Kód: 2406855
 
EAN: 5000204364651
 
249.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka se směsí dvou prémiových esenciálních olejů z brazilských pomerančů a sladkých severoafrických květů Neroli.
Glade svíčka vonná Honey & Chocolate, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Honey & Chocolate, 112 g
Kód: 2406848
Kód dod.: 773134
EAN: 5000204356779
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade s vůní medu a čokolády. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade Refreshing Air sprej, 300 ml
Glade by brise®
Glade Refreshing Air sprej, 300 ml
Kód: 2500651
Kód dod.: 724955
EAN: 5000204381733
 
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Refreshing Air – účinný sprej proti zápachu s vůní bavlny, citrusů a konvalinky
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.