cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Raid insekticidní spirála proti komárům, 10 ks
Raid®
Raid insekticidní spirála proti komárům, 10 ks
Kód: 2507162
Kód dod.: 675013
EAN: 5000204402988
 
79.90 Kč
7.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná ochrana proti komárům pomocí spirál Raid – ideální pro venkovní použití. Každá spirála poskytuje dlouhotrvající ochranu před obtížným hmyzem.​
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
329.90 Kč
329.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si kouzelnou vánoční atmosféru s dárkovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Kód: 2507803
Kód dod.: 773149
EAN: 5000204355352
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
Glade osvěžovač vzduchu Electric Berry Festive Kiss, 1 + 20 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Electric Berry Festive Kiss, 1 + 20 ml
Kód: 2506716
Kód dod.: 773147
EAN: 5000204362121
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Electric Berry Festive Kiss je elektrický osvěžovač vzduchu s výměnnou náplní, který provoní váš domov sladkou a zároveň svěží sváteční vůní lesních plodů a šťavnatých malin s jemným nádechem květin a dřeva.
Pronto 5v1 mýdlový čistič na dřevěné podlahy, 1 l
Pronto®
Pronto 5v1 mýdlový čistič na dřevěné podlahy, 1 l
Kód: 2506042
Kód dod.: 702015
EAN: 4000290001011
 
124.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto 5v1 je účinný pomocník při úklidu dřevěných podlah.
Glade vonné tyčinky Relaxing Zen 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Relaxing Zen 50 ml
Kód: 2509123
Kód dod.: 725086
EAN: 5000204395464
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Difuzér s tyčinkami zajišťuje příjemnou vůni až po dobu 5 týdnů a jeho složení s přídavkem přírodních esenciálních olejů zlepšuje náladu každý den. Jemná kompozice kombinuje svěží tóny zeleně, šťavnatých jablek a jemného santalového dřeva.
AKCE
-9%Sleva
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové dřevo & jasmín z Bali, 18 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové dřevo & jasmín z Bali, 18 ml
Kód: 2600133
Kód dod.: 727161
EAN: 5000204628371
 
144 Kč
159 Kč
8 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně určená do automatického osvěžovače vzduchu se senzorem pohybu. Nádherně provoní váš domov a odstraní z něj veškeré nepříjemné pachy.
Duck Aqua 4v1 Turquoise Mint Mission WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Turquoise Mint Mission WC závěs duopack 2x36 ml
Kód: 2601159
Kód dod.: 719971
EAN: 5000204425130
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission je závěsný WC blok, který zajišťuje komplexní hygienu toalety při každém spláchnutí. Čistí toaletu, pomáhá proti vodnímu kameni, vytváří aktivní pěnu a zanechává svěží vůni máty s citrusovými tóny.
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Kód: 2601160
Kód dod.: 719970
EAN: 5000204425109
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace je závěsný WC blok, který zajišťuje dlouhotrvající čistotu, svěžest a hygienu toalety při každém spláchnutí. Čistí toaletu, pomáhá proti vodnímu kameni, vytváří aktivní pěnu a zanechává svěží vůni ibišku.
Glade náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 269ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 269ml
Kód: 2601215
Kód dod.: 725090
EAN: 5000204420647
 
139.90 Kč
140 Kč
520.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu, která dlouhodobě provoní interiér svěží ovocnou vůní mandarinek, broskví a malin a uvolňuje aroma automaticky bez starostí.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Mint Mission jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které zajišťují čistotu a svěžest toalety při každém spláchnutí.
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602923
Kód dod.: 725096
EAN: 5000204395280
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Romantic Vanilla Blossom jsou vonné tyčinky s hřejivou a jemně sladkou vůní vanilkových květů, které vytvářejí útulnou a relaxační atmosféru.
Glade osvěžovač vzduchu Pure Clean Linen, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Pure Clean Linen, 300 ml
Kód: 44258
Kód dod.: 725003
EAN: 5907635900611
93%
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně čistoty eliminuje zápachy bez jejich překrytí, zanechává závan svěžesti po dlouhé hodiny. Na použití jednoduché spreje, které neutralizují pachy a naplní váš domov krásnými vůněmi.
Duck WC závěs Active Clean Pine borovice, 38,6 g
Duck™
Duck WC závěs Active Clean Pine borovice, 38,6 g
Kód: 1802160
Kód dod.: 720005
EAN: 5000204021486
100%
54.90 Kč
1 407.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Duck WC Aqua Blue Efekt modré vody náhradní náplně do závěsu, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Efekt modré vody náhradní náplně do závěsu, 2× 40 g
Kód: 2405148
Kód dod.: 720014
EAN: 5000204669756
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua Blue čistič WC s efektem modré vody zbarví vodu při každém spláchnutí! Působí proti vodnímu kameni, zároveň čistí a osvěžuje.
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Kód: 2500243
Kód dod.: 719977
EAN: 5000204377262
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Kód: 2601216
Kód dod.: 725091
EAN: 5000204420791
 
119.90 Kč
120 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu, která dlouhodobě provoní váš domov svěží ovocně-citrusovou vůní mandarinek.
Raid Elektrický odpařovač, suchý polštářek 1+10 ks
Raid®
Raid Elektrický odpařovač, suchý polštářek 1+10 ks
Kód: 03134
Kód dod.: 675008
EAN: 5000204357912
 
159.90 Kč
15.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrický odpařovač Raid se suchými polštářky účinně chrání váš domov před komáry a jiným létajícím hmyzem.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Kód: 44508
Kód dod.: 307198
EAN: 5000204818529
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čistoty. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Raid sprej proti létajícímu hmyzu s eukalyptovým olejem, 400 ml
Raid®
Raid sprej proti létajícímu hmyzu s eukalyptovým olejem, 400 ml
Kód: 94099
Kód dod.: 675038
EAN: 5000204910896
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nový Insekticid na mouchy, komáry, tygří komáry, vosy, sršně, moli-můry. Přímá ochrana 24 hodin před komáry a mouchami.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 339922
EAN: 5000204254976
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento eko gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Kód: 2406813
 
EAN: 5000204414844
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte krásnou vánoční vůni červeného jablka a skořice, která přinese relaxační a klidnou atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade Electric strojek + náplň 20 ml Winter Berries
Glade by brise®
Glade Electric strojek + náplň 20 ml Winter Berries
Kód: 2508765
Kód dod.: 773158
EAN: 5000204415865
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kompletní sada Glade Electric Winter Berries – elektrický osvěžovač vzduchu se strojkem a náplní 20 ml. Přináší do vašeho domova dlouhotrvající vůni zimních bobulí a lesního ovoce.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.