cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
-19%Sleva
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
84.90 Kč
104.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh je antibakteriální tekuté mýdlo určené pro každodenní hygienu rukou. Je vyvinuto tak, aby pomáhalo chránit pokožku před bakteriemi při běžném mytí, a zároveň poskytovalo osvěžující pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex antibakteriální mýdlo Ultra v náhradní náplni umožňuje snadné doplnění dávkovače. Pomáhá udržovat ruce hygienicky čisté při každodenním mytí.
Camay tuhé toaletní mýdlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletní mýdlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
19.90 Kč
159.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Camay Chic – dotek elegance a smyslné vůně pro vaši pokožku každý den!
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
79.90 Kč
80 Kč
15.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Riva tekuté mýdlo jemně myje pokožku rukou a zanechává ji příjemně hebkou po každém mytí. Speciální složení účinně chrání před vysoušením.
Camay tuhé toaletní mýdlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletní mýdlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
19.90 Kč
159.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Camay Natural – čistota a hebkost, kterou si vaše pokožka zaslouží!
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osvěžující tělový gel navržený pro každodenní použití, který dodává energii a zlepšuje náladu během sprchování. Obsahuje povzbuzující vůni růžového grapefruitu a zázvoru inspirovanou přírodními ingrediencemi.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 2603142
Kód dod.: 797030
EAN: 4006000184067
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Creme Soft 500 ml je praktická náhradní náplň pečujícího sprchového gelu s mandlovým olejem, která pokožku jemně myje a zanechává ji příjemně hebkou a hydratovanou.
Indulona sprchový gel Sensi Pure, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový gel Sensi Pure, 250 ml
Kód: 2603180
Kód dod.: 810583
EAN: 8592297017028
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Sensi Pure je sprchový gel určený pro jemné každodenní mytí pokožky, který spojuje očistu těla s příjemnou péčí typickou pro kosmetiku Indulona.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Fresh Blossom je ošetřující sprchový krém s květovou vodou z neroli a hydratačním komplexem, který pokožku jemně čistí, pečuje o její hydrataci a zanechává příjemný pocit květinové svěžesti.
RYOR Tea Tree oil gel pro intimní hygienu, 200 ml
Ryor
RYOR Tea Tree oil gel pro intimní hygienu, 200 ml
Kód: 16580
Kód dod.: 800100
EAN: 8594007976106
98%
162.90 Kč
814.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi jemný mycí přípravek určený pro intimní hygienu.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
Lactovit Original vyživující sprchový gel, 300 ml
Lactovit
Lactovit Original vyživující sprchový gel, 300 ml
Kód: 70106
Kód dod.: 795235
EAN: 8595059740257
100%
54.90 Kč
183Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit sprchový gel vyživující pro ženy s vitamíny A, B, E a mléčnými proteiny obsahuje Lactominerály, kombinace minerálů, vitamínů a mléčných proteinů, které poskytují maximální péči. Vyživuje, hydratuje a pečuje o pokožku.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Kód: 85018
Kód dod.: 795610
EAN: 9000100935449
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujícící, osvěžující a lehký sprchový gel zanechává pokožku jemnou, bez zbytků mastnoty. Nepřekonatelný pocit jemnosti. Vůči pokožce pH neutrální.
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Kód: 1602036
Kód dod.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
109.90 Kč
274.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel pro muže s originální vůní ověřenou generacemi pro skvělý pocit svěžesti a čistoty.
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Kód: 1704787
Kód dod.: 797208
EAN: 8700216856812
 
109.90 Kč
274.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel s velmi svěží a povznášející vodní vůní.
AKCE
-28%Sleva
Nivea Men Deep šampon pro muže, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampon pro muže, 250 ml
Kód: 1804013
Kód dod.: 845448
EAN: 9005800388892
 
64.90 Kč
89.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mastné vlasy už nedostanou šanci! Šampon obohacený o elektrolyty a černé uhlí důkladně čistí a odstraňujte nadbytečný kožní maz z pokožky hlavy i vlasů - NIVEA Šampon pro muže DEEP.
Nivea Men Deep sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep sprchový gel, 250 ml
Kód: 1804267
Kód dod.: 797058
EAN: 9005800298764
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro muže, kteří se chtějí cítit hluboce čistí a osvěženi. Tento inovativní vzorek z přírodních zdrojů pohlcuje nečistoty a čistí pokožku hluboko, což zanechává pocit čerstvé pokožky.
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 795132
EAN: 9005800317045
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte se do jemné pěny i svěží vůně. Složení s aloe vera pokožku hýčká a mění každou sprchu v malý relaxační rituál - NIVEA Pečující sprchový gel pro pocit hydratované pokožky.
AKCE
-11%Sleva
Sanytol tekuté mýdlo Purifiant, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mýdlo Purifiant, 250 ml
Kód: 1911582
Kód dod.: 789054
EAN: 3045206501804
100%
49.90 Kč
56 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol mýdlo vám dopřeje svěžest a jemnou vůni díky obsahu výtažků z lípy a šalvěje. Mýdlo Purifiant odstraní 99,9 % virů, bakterií a mikrobů.
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Kód: 1911612
Kód dod.: 797179
EAN: 8710522394823
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel na tělo a obličej Dove Men+ Care Sport Active Fresh s obsahem Vitaminu C.
-18%Sleva
Palmolive Naturals Dámský sprchový krém Milk & Honey 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Dámský sprchový krém Milk & Honey 250 ml
Kód: 32014
Kód dod.: 795375
EAN: 5996175232313
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektní volba pro ženy hledající denní sprchový produkt s důrazem na hydrataci a příjemné smyslové zážitky. Doporučen pro suchou i citlivou pokožku i ty, kdo chtějí péči bez kompromisů.
Nivea Lemongrass & Oil sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Lemongrass & Oil sprchový gel, 250 ml
Kód: 48850
Kód dod.: 795150
EAN: 9005800222967
100%
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si hebkost, hydrataci a povzbuzující svěžest při každém sprchování. Zamilujte si letní novinku s vůní citronové trávy - NIVEA Osvěžující sprchový gel Love Outdoors.
Palmolive mýdlo Naturals Milk & Honey, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Milk & Honey, 90 g
Kód: 05754
Kód dod.: 785157
EAN: 8693495034180
100%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Indulging Delight s výtažky z mléka a medu. Jemná péče o Vaši pokožku.
Mitia Apple & Aloe tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Apple & Aloe tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 47718
Kód dod.: 787025
EAN: 8595025810113
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S glycerinem a výtažky z Aloe Vera se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
AKCE
-18%Sleva
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Kód: 57091
Kód dod.: 795085
EAN: 8714789487656
 
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S obsahem magnesia a citrusového oleje pokožku při sprchování dokonale vyčistí a zanechá svěží vůni. Má neutrální Ph a proto je vhodný pro citlivou pokožku.
Fa Mystic Moments sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments sprchový gel, 250 ml
Kód: 61345
Kód dod.: 795601
EAN: 9000100634007
90%
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S cenným bambuckým máslem. Květinová vůně mučenky. Dermatologicky testovaná snášenlivost s pokožkou. pH neutrální k pokožce.
Mitia Pomegranate tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Pomegranate tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 63020
Kód dod.: 789008
EAN: 8595025817273
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné složení společně s osvěžujícím ovocným extraktem z granátového jablka a panthenolem se zklidňujícími a regeneračními účinky ji pomáhá zachovat hebkou a vláčnou.
Versace Yellow Diamond sprchový gel pro ženy 200 ml
Versace
Versace Yellow Diamond sprchový gel pro ženy 200 ml
Kód: 64972
 
EAN: 8011003804597
 
730 Kč
3 650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2011 Dámská toaletní voda Versace Yellow Diamond byla
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 66788
Kód dod.: 797155
EAN: 9000100729505
100%
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S isotonickým minerálním komplexem pomáhá pokožce k regeneraci, osvěžení a nabuzení po sportu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.