cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
-19%Sleva
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
84.90 Kč
104.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh je antibakteriální tekuté mýdlo určené pro každodenní hygienu rukou. Je vyvinuto tak, aby pomáhalo chránit pokožku před bakteriemi při běžném mytí, a zároveň poskytovalo osvěžující pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex antibakteriální mýdlo Ultra v náhradní náplni umožňuje snadné doplnění dávkovače. Pomáhá udržovat ruce hygienicky čisté při každodenním mytí.
Camay tuhé toaletní mýdlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletní mýdlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
19.90 Kč
159.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Camay Chic – dotek elegance a smyslné vůně pro vaši pokožku každý den!
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
79.90 Kč
80 Kč
15.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Riva tekuté mýdlo jemně myje pokožku rukou a zanechává ji příjemně hebkou po každém mytí. Speciální složení účinně chrání před vysoušením.
Camay tuhé toaletní mýdlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletní mýdlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
19.90 Kč
159.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Camay Natural – čistota a hebkost, kterou si vaše pokožka zaslouží!
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osvěžující tělový gel navržený pro každodenní použití, který dodává energii a zlepšuje náladu během sprchování. Obsahuje povzbuzující vůni růžového grapefruitu a zázvoru inspirovanou přírodními ingrediencemi.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Nivea Shea Butter sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Shea Butter sprchový gel, 250 ml
Kód: 2101005
Kód dod.: 795148
EAN: 9005800343648
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující sprchový gel Shea Butter s přírodním rostlinným olejem a vůní bambuckého másla hýčká pokožku i smysly.
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 2101006
Kód dod.: 797056
EAN: 9005800341637
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Začínáte svůj den šálkem kávy, abyste probudili svůj organismus? Nastartujte stejným způsobem i svou pokožku a vyzkoušejte účinky kofeinu na vlastní kůži. Svěží pocit a energie vám vydrží po celý den.
AKCE
-4%Sleva
Palmolive sprchový gel Memories of Nature Flower Field, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Memories of Nature Flower Field, 250 ml
Kód: 2103778
Kód dod.: 795071
EAN: 8718951426160
 
48 Kč
49.90 Kč
192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel vyroben ze složek z 95 % přírodního původu se sladkou vůní květin.
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pro intimní hygienu, 15 ks
Nivea®
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pro intimní hygienu, 15 ks
Kód: 2105615
Kód dod.: 915563
EAN: 42419884
100%
94.90 Kč
6.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pro intimní hygienu Aloe obsahují aloe vera a výtažky z magnolie. Tato kombinace se postará o pocit čistoty a svěžesti, který vydrží po celý den.
Lilien Macadamia tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Macadamia tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2202173
Kód dod.: 789004
EAN: 8596048004589
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň pro jemné krémové tekuté mýdlo Lilien Macadamia pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem šetrně čistí tělo, vlasy i pleť a zanechává dlouhotrvající svěží vůni dřevin a koření.
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Kód: 2402900
Kód dod.: 797336
EAN: 5201314149910
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hlavu tvoří ananas a tóny moře smíchané s grepem a kardamonem. Srdce se skládá z levandule, pelargónie, jasmínu a tymiánu na těle tvořeného jantarem, jedlí a tonka boby.
Dove Silky Velvet sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Silky Velvet sprchový gel, 250 ml
Kód: 2403869
Kód dod.: 797401
EAN: 8720181468513
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s klasickou jemnou pudrovou vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
Dove Fruity Nourish sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fruity Nourish sprchový gel, 250 ml
Kód: 2404207
Kód dod.: 797404
EAN: 8720181468414
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s ovocnou vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
AKCE
-7%Sleva
Green Pharmacy Rakytník a lípa tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Rakytník a lípa tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
Kód: 2508571
Kód dod.: 788806
EAN: 4823015935374
100%
37 Kč
39.90 Kč
80.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Tekuté mýdlo Rakytník a lípa – náhradní náplň 460 ml jemně čistí pokožku rukou a zároveň ji zanechává hebkou, hydratovanou a příjemně provoněnou.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Nivea®
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Kód: 2505951
Kód dod.: 795109
EAN: 9005800379401
 
124.90 Kč
129.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel 3 v 1 na tělo, tvář a vlasy s přírodním jílem hloubkově myje pokožku. Složení je bez mikroplastů a z 99% biologicky rozložitelné.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel 3 v 1 na tělo, tvář a vlasy s přírodními mořskými minerály a povzbuzující vůní oceánu dodá pleti hydrataci a osvěžení.
Indulona tekuté mýdlo Oliva, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Oliva, 250 ml
Kód: 2507061
Kód dod.: 820014
EAN: 5201314185086
 
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Pečující tekuté mýdlo OLIVA s olivovým olejem a jogurtem bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytovalo účinné čištění a jemnou péči pokožce rukou.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Men Deep Clean 3v1, sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Clean 3v1, sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504652
Kód dod.: 795119
EAN: 5900017062266
 
124.90 Kč
129.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Men Deep Clean 3v1 je univerzální a určený na tělo, tvář i vlasy.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Dettol med a vanilka mýdlo náplň do bezdotykového dávkovače, 250 ml
Dettol
Dettol med a vanilka mýdlo náplň do bezdotykového dávkovače, 250 ml
Kód: 2504943
Kód dod.: 789245
EAN: 5900627096095
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol náplň do bezdotykového dávkovače. Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Konečně péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Dermatologicky testováno. Vhodné pro každodenní použití.
AKCE
-18%Sleva
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Kód: 2407469
Kód dod.: 795378
EAN: 8718951638846
 
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte bohatou smyslovou úlevu s tímto hedvábně krémovým sprchovým gelem z řady Naturals.
LAVON tekuté mýdlo hygienické s panthenolem, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo hygienické s panthenolem, 500 ml
Kód: 2501732
Kód dod.: 790050
EAN: 8594187140601
 
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické tekuté mýdlo s panthenolem a antimikrobiální přísadou a panthenolem.
Nivea Apricot sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Apricot sprchový gel, 250 ml
Kód: 2505962
Kód dod.: 795131
EAN: 9005800317533
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozmazlete svou pokožku jemnou pěnou, která hýčká a hydratuje. Krémové složení s olejem z jader meruňky vás nadchne hned napoprvé - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Apricot.
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503773
Kód dod.: 797062
EAN: 4005808782444
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený na tělo, tvář i vlasy. Pečující složení zajistí dlouhodobý pocit svěžesti. Svěží citrusová vůně se postará o příliv nové energie. I po náročném sportovním výkonu se budete cítit svěže.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504708
Kód dod.: 797074
EAN: 4005900047700
 
124.90 Kč
129.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžení díky výtažku z máty a probuďte k životu svou pokožku i po opravdu vyčerpávajícím dni. Dopřejte si příval energie po každém sprchování a zapomeňte na pocity únavy a ospalosti.
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náhradní náplň, XXL balení, 1250 ml
Lilien
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náhradní náplň, XXL balení, 1250 ml
Kód: 2506565
Kód dod.: 787143
EAN: 8596048011501
 
58.90 Kč
235.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné tekuté mýdlo s extraktem z olivovníku v praktickém sáčku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.