cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
-19%Sleva
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
84.90 Kč
104.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh je antibakteriální tekuté mýdlo určené pro každodenní hygienu rukou. Je vyvinuto tak, aby pomáhalo chránit pokožku před bakteriemi při běžném mytí, a zároveň poskytovalo osvěžující pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex antibakteriální mýdlo Ultra v náhradní náplni umožňuje snadné doplnění dávkovače. Pomáhá udržovat ruce hygienicky čisté při každodenním mytí.
Camay tuhé toaletní mýdlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletní mýdlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
19.90 Kč
159.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Camay Chic – dotek elegance a smyslné vůně pro vaši pokožku každý den!
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
79.90 Kč
80 Kč
15.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Riva tekuté mýdlo jemně myje pokožku rukou a zanechává ji příjemně hebkou po každém mytí. Speciální složení účinně chrání před vysoušením.
Camay tuhé toaletní mýdlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletní mýdlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
19.90 Kč
159.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Camay Natural – čistota a hebkost, kterou si vaše pokožka zaslouží!
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osvěžující tělový gel navržený pro každodenní použití, který dodává energii a zlepšuje náladu během sprchování. Obsahuje povzbuzující vůni růžového grapefruitu a zázvoru inspirovanou přírodními ingrediencemi.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. A to díky složení s mandlovým olejem.
Chilly gel pro intimní hygienu Hydrating, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Hydrating, 200 ml
Kód: 2505715
Kód dod.: 800036
EAN: 8002410034424
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek Chilly Hydrating zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla.
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2507426
Kód dod.: 794958
EAN: 9005800396491
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel pro muže na tělo, tvář a vlasy 3 v 1-
AKCE
-6%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek a len tekuté mýdlo dávkovačem 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek a len tekuté mýdlo dávkovačem 460 ml
Kód: 2509005
Kód dod.: 788798
EAN: 4823015905858
 
47 Kč
49.90 Kč
102.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Heřmánek a len je šetrné tekuté mýdlo určené pro každodenní péči o pokožku rukou. Obsahuje extrakt z heřmánku a lněného oleje, které pomáhají jemně čistit, zklidňovat a vyhlazovat pokožku.
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage 500 ml
Kód: 2600104
Kód dod.: 795680
EAN: 8718951424586
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Thermal Spa Mineral Massage s mořskou solí, aloe a 100% přírodními esenciálními oleji promění každé sprchování v voňavý lázeňský rituál plný luxusního hýčkání.
Palmolive Naturals sprchový gel Sensitive 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Sensitive 500 ml
Kód: 2600101
Kód dod.: 795686
EAN: 8718951248656
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Sensitive je sprchový gel pro citlivou pokožku, který jemně umyje a zanechá ji hebkou a příjemnou.
Palmolive Naturals Almond & Milk tekuté mýdlo náhradní náplň 1l
Palmolive
Palmolive Naturals Almond & Milk tekuté mýdlo náhradní náplň 1l
Kód: 2600100
Kód dod.: 787157
EAN: 8714789991993
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Almond & Milk tekuté mýdlo v náhradní náplni, které kombinuje jemné čištění s pečujícími složkami. Obsahuje mandlový extrakt a mléčné složky. Vhodné pro celou rodinu.
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Gentle Massage, 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Gentle Massage, 500 ml
Kód: 2600105
Kód dod.: 795679
EAN: 8718951730441
 
109.90 Kč
219.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage s mořskou solí, aloe a esenciálním olejem jemně odstraní odumřelé buňky, zanechá pokožku hladkou a díky vůni jako ze spa promění každé sprchování v relaxační rituál.
AKCE
-18%Sleva
Palmolive sprchový gel 3v1 pro muže Sport 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel 3v1 pro muže Sport 250 ml
Kód: 2600880
Kód dod.: 795379
EAN: 8714789703398
 
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Men Sport 3 v 1 sprchový gel nabízí kompletní péči pro tělo, obličej i vlasy.
AKCE
-4%Sleva
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Kód: 2600907
Kód dod.: 795417
EAN: 8714789526478
 
109.90 Kč
114.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový krém s výtažky z oliv a aloe vera, rostlinným mlékem a vitaminem E, který jemně myje a zanechá pokožku hebkou a vyživenou.
AKCE
-4%Sleva
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage pumpa 750 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage pumpa 750 ml
Kód: 2600964
Kód dod.: 795418
EAN: 8718951526624
 
109.90 Kč
114.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel jemně umyje pokožku a zpříjemní sprchu relaxační vůní.
AKCE
-18%Sleva
Palmolive Skin Radiance Avocado & Honey sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Avocado & Honey sprchový gel 250 ml
Kód: 2600963
Kód dod.: 795389
EAN: 8718951671775
 
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel, který spojuje jemnou péči s příjemnou, sladce krémovou vůní avokáda a medu.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Dettol med a vanilka mýdlo náplň do bezdotykového dávkovače, 250 ml
Dettol
Dettol med a vanilka mýdlo náplň do bezdotykového dávkovače, 250 ml
Kód: 2504943
Kód dod.: 789245
EAN: 5900627096095
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol náplň do bezdotykového dávkovače. Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Konečně péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Dermatologicky testováno. Vhodné pro každodenní použití.
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Kód: 2601085
Kód dod.: 795676
EAN: 8718951726369
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel pro muže s dynamickým životním stylem, kteří chtějí pocit čistoty, svěžesti a energie už při sprchování.
AKCE
Green Pharmacy Koupelový a sprchový olej s damašskou růží a bílým pižmem 250 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Koupelový a sprchový olej s damašskou růží a bílým pižmem 250 ml
Kód: 2602368
Kód dod.: 794948
EAN: 4823015945168
 
90 Kč
360Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy koupelový a sprchový olej s damašskou růží a bílým pižmem jemně čistí pokožku, pečuje o její hebkost a promění každou koupel i sprchu v příjemný relaxační zážitek.
AKCE
Green Pharmacy Koupelový a sprchový olej se skořicí a sladkým pomerančem 250 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Koupelový a sprchový olej se skořicí a sladkým pomerančem 250 ml
Kód: 2602367
Kód dod.: 794947
EAN: 4823015945182
 
90 Kč
360Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy koupelový a sprchový olej se skořicí a sladkým pomerančem jemně čistí pokožku, pečuje o její hebkost a provoní ji hřejivou citrusově-kořeněnou vůní.
AKCE
Green Pharmacy Sprchový gel Zelená káva a zázvorový olej 500 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Sprchový gel Zelená káva a zázvorový olej 500 ml
Kód: 2602361
Kód dod.: 794941
EAN: 4823015945113
 
75 Kč
150Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy sprchový gel se zelenou kávou a zázvorovým olejem šetrně čistí pokožku, zanechává ji hebkou a osvěžuje příjemnou kávovo-zázvorovou vůní.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Gel na intimní hygienu s ovsem a bavlnou, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Gel na intimní hygienu s ovsem a bavlnou, 370 ml
Kód: 2602356
Kód dod.: 800202
EAN: 4823015935107
 
64 Kč
64.90 Kč
172.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Mléko na intimní hygienu s ovsem a bavlnou je jemný přípravek pro každodenní intimní hygienu, který šetrně čistí, hydratuje a pečuje o citlivé intimní partie.
AKCE
Green Pharmacy Sprchový gel Manukový med a olivový olej 500 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Sprchový gel Manukový med a olivový olej 500 ml
Kód: 2602363
Kód dod.: 794943
EAN: 4823015945137
 
75 Kč
150Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy sprchový gel s manukovým medem a olivovým olejem šetrně čistí pokožku, vyživuje ji a zanechává ji hebkou a příjemně svěží.
AKCE
Green Pharmacy Sprchový gel Fík a arganový olej 500 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Sprchový gel Fík a arganový olej 500 ml
Kód: 2602362
Kód dod.: 794942
EAN: 4823015945120
 
75 Kč
150Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy sprchový gel s fíkem a arganovým olejem jemně čistí pokožku, vyživuje ji a zanechává ji hebkou s příjemnou sladce ovocnou vůní.
Frosch Senses Zimní pomeranč sprchový gel, 300 ml
Frosch®
Frosch Senses Zimní pomeranč sprchový gel, 300 ml
Kód: 2602430
Kód dod.: 797191
EAN: 4001499964893
 
94.90 Kč
316.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se šetrnou recepturou na bázi přírodních látek s neutrálním pH 5,5 a vůní pomeranče.
Fa Coconut Milk sprchový gel a pěna do koupele 750 ml
Henkel Fa
Fa Coconut Milk sprchový gel a pěna do koupele 750 ml
Kód: 2602689
Kód dod.: 797128
EAN: 5201143734639
 
104.90 Kč
139.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Coconut Milk je krémový sprchový gel a pěna do koupele 2v1 s jemnou exotickou vůní kokosového mléka. Obsahuje kokosový extrakt a olej ze sladkých mandlí, které pomáhají pokožku vyživovat a chránit před vysušováním.
Protex Sensitive antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Sensitive antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602759
Kód dod.: 790085
EAN: 8718951788930
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Sensitive antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml je varianta určená hlavně pro citlivou pokožku rukou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.