Hlavní stránka  >  DÁREK Annabis Arthrocann hřejivý konopný gel s koloidním stříbrem na klouby, šlachy svaly a záda 75 ml

DÁREK Annabis Arthrocann hřejivý konopný gel s koloidním stříbrem na klouby, šlachy svaly a záda 75 ml

Produkt již nelze zakoupit
DÁREK Annabis Arthrocann hřejivý konopný gel s koloidním stříbrem na klouby, šlachy svaly a záda 75 ml
Kód:
1905098
EAN:
Hmotnost:
0.150
Výrobce:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Hřejivý gel z Konopí s koloidním stříbrem intenzivně prohřívá a přináší dlouhodobý pocit úlevy při masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad.

Přípravek je určen pro dospělé. Je zvlášť vhodný pro lokální použití v místě problému při chronických i akutních obtížích pohybového aparátu, prohřívá a uvolňuje namožené i prochladlé svaly. 

Arthrocann hřejivý gel z Konopí s koloidním stříbrem je obohacen o Nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6. Gel s originální kombinací více než 16 účinných látek přispívá k rychlému pocitu úlevy, zlepšuje prokrvení a prohřátí tkání. Výrazný prohřívací efekt přináší výtažek z pálivých papriček Kapsaicin spolu se skořicí. Gel intenzivně prohřívá, podporuje regeneraci, zmírnění svalové únavy po sportu i fyzické námaze. Je vhodný při rehabilitaci, po operacích, výronech. Arthrocann hřejivý gel ocení ženy s chronickým pocitem prochladlých nohou. Pro sportovce je vhodným doplňkem k prohřátí svalů před sportem i k následné regeneraci. Díky své konzistenci se dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný.

Arthrocann gel s funkční kombinací více než 16 účinných látek, např.:

- Extrakt z Konopných semen – pro jedinečný obsah mastných kyselin Omega 3 - 6
- Extrakt z Kaštanu koňského – působí protizánětlivě, urychluje vstřebávání otoků
- Extrakt z Kostivalu lékařského - působí protizánětlivě, zmírňuje bolest, regeneruje tkáně
- Extrakt z Tymiánu obecného - působí proti křečím, má Antibakteriální, Antiseptické účinky
- koloidní Stříbro - působí protizánětlivě, má antiBIOtické, antivirové, antimykotické účinky, podporuje hojení ran

Doporučené použití: gel lze nanášet opakovaně dle potřeby, doporučená aplikace je 2x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Není vhodný pro děti do 3 let. 

Upozornění: nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z použitých účinných látek. Nepoužívat v okolí očí, na poškozenou pokožku nebo na sliznice. Po aplikaci vždy důkladně omyjte ruce mýdlem a vodou!

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cannabis Sativa Seed Extract, Camphor, Boswellia Serrata Resin Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus hippocastanum Fruit Extract, Symphytum officinale Root Extract, Zingiber officinale Root Extract, Carbomer, TriEthanolamine, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus vulgaris Oil, Colloidal Silver.

Historie Konopí

Stejně jako v dávné minulosti i v dnešní době je Konopí používáno pro své výrazné léčebné účinky. V posledních letech byla ve světě vypracována celá řada vědeckých studií, které potvrdily účinnost Konopí v medicíně. Historie Konopí jde ruku v ruce s historií osídlování a vývoje lidského společenství.

Díky odolnosti rostliny a schopnosti se přizpůsobit se jeho využití postupně rozšířilo napříč všemi kontinenty. Naši předci využívali Konopí k výrobě papíru, oblečení, olejů, impregnačních látek a barev. V minulosti dbali překvapivě také na recyklaci. Staré lodní plachty a oblečení byly dále recyklovány na papír. Zajímavostí je, že v roce oku 1640 guvernér státu Connecticut nařídil, že rostlinu musí pěstovat všichni majitelé pozemků. Mezi největší pěstitelé Konopí na americkém kontinentů patřili, mimo mnoho dalších, také prezidenti USA George Washington a Thomas Jefferson.

Ústup Konopí předznamenávají především následující události. V 19. století zdokonalení technologie zpracování Bavlny, zrušení otroctví, tedy levné pracovní síly pro těžkou práci v Konopném průmyslu a objev syntetických vláken ve 20. století. V součastnou je patrný zejména v Evropě a Severní Americe příklon k využití Konopí, zejména pro svoji všestrannost a malou ekologickou zátěž. Velkou pozornost věnují světové akademické kruhy využití léčivých vlastností Konopí v běžném životě.

Proč Konopí?

Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, Antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím.

Konopná semena a olej jsou jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin. Kromě vzácné kyseliny gamma-linoleové obsahují Omega-6 a Omega-3 v dokonalém poměru 3:1 (lidská kůže je obsahuje v poměru 4:1). Obsahuje všech osm esenciálních Aminokyselin. Esenciální se jim říká proto, že si je lidské tělo neumí samo vyrobit a musíme je přijímat z potravy nebo vstřebáváním. Jedna hrst konopných semen kryje potřebu proteinů a mastných kyselin dospělého člověka na jeden den.

Jeden DÁREK na zákazníka.

Parametry
VýrobceAnnabis s.r.o.
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ